Şimdi Ara

Yüz,avuç içi, ayak aşırı terliyor hangi doktora başvurmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler konu ciddidir belki benzer konuş açılmış olabilir internetten bulması zor oluyor veya yaşamış olan varsa bilgilendirebilir mi?

Çok takar oldum bu konuyu sürekli çorap değiştirmek zorunda kalıyorum sürekli tokalaşmaktan kaçınıyorum vs...

Kalple ilgili bir hastalık olabilir mi?

Not:boyuma ideal kiloya sahibim (75)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boy kilo ile alakası olduğunu çok sanmıyorum bu olayın. Çünkü boyum 1.93 70 kilo olduğum zamanlarda da oluyordu bende şuan da oluyor (95 kiloyum) Çözüm nedir, nereye gitmeliyiz bilen varsa bilgilendirsin cidden. Ben de çok takmaya başladım bu ara. Klavyeye yazarken sanki elimi lavabodan çıkarmış gibiyim şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jumanji

Boy kilo ile alakası olduğunu çok sanmıyorum bu olayın. Çünkü boyum 1.93 70 kilo olduğum zamanlarda da oluyordu bende şuan da oluyor (95 kiloyum) Çözüm nedir, nereye gitmeliyiz bilen varsa bilgilendirsin cidden. Ben de çok takmaya başladım bu ara. Klavyeye yazarken sanki elimi lavabodan çıkarmış gibiyim şuan

Seninki biraz abartı olmuş dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç hastalıklarına görün metabolizma ile ilgili bir sorunun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaştada vardi aynı problemi, koltuk altından ameliyat oldu düzeldi
  • Dermatolojiye git o büyük ihtimal bir şey yok diyip melhem verecek. Ordan çık dahileye git guatr gibi hormonlarına bakacak büyük ihtimal bir şey yok diyecek. Klipsli ets ameliyatını araştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.