Şimdi Ara

Yürüme Sorunu [Ciddi Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi benim anlamadığım, insan yürürken neden kollarını sallar. Sallamadan yürünmez mi? Hadi sallanıyor, niye biri ileri giderken diğeri geri gidiyor. Neden ikiside aynı yönde hareket etmiyor. Biri bana bunları açıklayabilir mi? Neden neden neden?

• bi ara yolda yürürken benimde dikkatimi çekmişti kollarımı sallamadan yürümeyi denedim kendimi salak gibi hissetmiştim nedense
  • Denge... İki kolunu birden öne ve arkaya sallandır, gövden de ileri geri gider ama iki kolun zıt yönde salınırsa dengeyi sağlarsın. Ayrıca kollarını sallamadan koşmayı dene, ya hızlı koşamayacaksın ya da düşeceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Denge... İki kolunu birden öne ve arkaya sallandır, gövden de ileri geri gider ama iki kolun zıt yönde salınırsa dengeyi sağlarsın. Ayrıca kollarını sallamadan koşmayı dene, ya hızlı koşamayacaksın ya da düşeceksin.

Aynen öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahrikk

Denge... İki kolunu birden öne ve arkaya sallandır, gövden de ileri geri gider ama iki kolun zıt yönde salınırsa dengeyi sağlarsın. Ayrıca kollarını sallamadan koşmayı dene, ya hızlı koşamayacaksın ya da düşeceksin.

Tmm, koşmamı engelleyebilir, ama bu yürümemi engellemiyor.
  • Yürürken denge unsurlarına, koşarkenki kadar ihtiyacın olmaz ama yine de dengeni sağlıyor, emin ol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.