Şimdi Ara

Yurtdışından Supplement.Belge ibrazı nasıl oluyor acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hepinize iyi günler.Kule ve tramplen atlama milli sporcusuyum ve belgem şuan elimde.Amerikadan supplement(sporcu gıdası)almak istiyorum 3 kiloyu geçmiyor ve genel tutarı 75 euronun da altında.Ancak telefonla bakanlığı aradığımda belgeyi ibraz etmemi istiyorlarmış gümrükte takıldığında.Acaba bu işlem nasıl ilerliyor?Samsunda ikamet ediyorum istanbula faxlamam mı gerek yoksa elden mi vermemiz gerekiyor.Yardımcı olan bilgisi olan varsa çok çok sevinirim.İyi günler iyi forumlar.

• Supplement gumruge takildiginda sana bir kağit geliyor. Gelen kağitta yazan email adresine belgeninin ve kimliğinin fotoğrafini atiyorsun. Sipariş ismiyle belge sahibinin adinin ayni olması gerekli. Bu arada sınır 3 kilogram değil 3lbs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsedilen belge doktor reçetesi mi(ilaç ürünlerinde istenilen) yoksa milli sporcu belgesi mi? Benim de dövüş üzerine lisansım bulunuyor bunun üzerinden whey aa vs getirebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 4 Mayıs 2020; 14:59:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kitmaker

Bahsedilen belge doktor reçetesi mi(ilaç ürünlerinde istenilen) yoksa milli sporcu belgesi mi? Benim de dövüş üzerine lisansım bulunuyor bunun üzerinden whey aa vs getirebilir miyim?

Lisans değil milli takım belgesi isteniyor.
  • huhuq kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.