Şimdi Ara

Yurtdışından Nintendo Dsi almak. AMA NASIL ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Heves ettim Nintendo Dsi almak istiyorum lakin Türkiye'de fiyatlar çok uçuk. Nerden baksanız en az 500 lira. Ben de yurtdışından almak istedim ama gümrük ve bazı sitelerin Türkiye'ye ürün göndermemesi gibi sorunlarla karşılaştım. Şu an için elimde sadece ebay.com kaldı. Aslında amazon.com çok daha ucuz ama malesef Türkiye'ye teslimatları yok.

Bu linki buldum.http://www.dsi-prices.co.uk/ burdaki çoğu site gene göndermiyor.

Türkiye'ye sorunsuz gönderim yapabilecek bi' site biliyorsanız paylaşın lütfen

Yurtdışından Nintendo Dsi almak. AMA NASIL ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inimitabilis archimedes -- 9 Temmuz 2010; 16:47:01 >

• up
  • up
  • up
  • up
  • Sakın alma hevesler gelip geçicidir. Biraz uzaklaş hiç düşünme hatta geçer gider. Çünkü 3DS çıkacak seneye ilk çeyrekte. Bundan 5 kat daha iyi olacak. Gözlüksüz 3d ve grafikler PSP den daha iyi. Oyunlarıda manyak olacak. Buna para harcama sakın.
  • zuhaha buna o kadar para vereceğine xbox 360 al gözün grafik görsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

zuhaha buna o kadar para vereceğine xbox 360 al gözün grafik görsün

Hâla herşeyi grafik sanan insanlar var. Ne diyeyim ki?

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-Mayis_Ayi_Konsol_ve_Oyun_Satislari_Amerika-7534.htm

Al bak HD grafiği olmayan Wii ve dalga geçtiğin DS nerede, Xbox ve Ps3 nerede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 9 Temmuz 2010; 21:58:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

zuhaha buna o kadar para vereceğine xbox 360 al gözün grafik görsün

Fan boyluğun ne kadar belli ... Dostum istersen al , hazır kırılmış bir konsol her oyunu bedava oynarsın ek bir ilave ile . 3ds çıkıcak , çıktıktan sonra dahada ucuzlar ben olsam beklerdim .
  • 3Ds çıkıcanı biliyorum ama daha çok vakit var. Hem çıkınca ondan da almak istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.