Şimdi Ara

yurtdışında uygun dil okulu önerilerine ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, Yurtdışında dil okuluna kayıt olmak istiyorum. Bunun sebebi 8-9 ay kadar yurtdışında dilimi geliştirmek istemem. dil okulunu uygun fiyatlı olanını arıyorum. Çalışıp insanlarla iletişime geçip dilimi geliştirmek istiyorum. Bu sebeple sizden yurtdışındaki en uygun dil okullarını eğer tecrubeniz varsa benimle paylaşmanızı istiyorum ki en doğru yere sorduğuma eminim:)

İrlanda, ingiltere, amerika, kanada, avustralya, yeni zelanda neresi olursa. Amacım ingilizce konuşulan yerlerde ingilizce öğrenmek. Yazın gitmek istiyorum ve cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Teşekkürler.

• Türkiye'de neden öğrenilemeyeceğini düşünüyorsunuz?
    Bunu forumda özellikle soruyorum acaba nedeni nedir diye.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Öğrenilir tabi ama çevre ile alakalı. Etrafımda ingilizce pratik yapabileceğim kimse yok. İnternetten skype üzerinden pratik yapiyim desem saati 50-60 tl. e günde 1 saat desek yaklaşık 900 tl edicek aylık. bunu yapacağıma yurtdışında çalışıp tecrübe edinip daha hızlı ilerletebilirim diye düşünüyorum. Ama dediğim gibi etrafımda pratik yapabileceğim insanlar olsaydı farklı düşünebilirdim. Şartlar böyle malesef.
  • En iyisi Ef sanırım. Onunda aylığı 4k dolara falan denk geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

En iyisi Ef sanırım. Onunda aylığı 4k dolara falan denk geliyor.

En kötüsü EF ancak en çok onlar reklam yaptığından iyi gibi görünüyor. Gidenlerden çoğu memnun değil. Benim gittiğim okulun yolunda EF in de okulu vardı. İnanılmaz kalabalık ve büyük çoğunluğu küçük yaştaydı. Orada insanın kafası kaldırmaz :).
  • buradan bakabilrisniz

http://www.languagecourse.net/tr/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.