Şimdi Ara

YURTDISI UCUZ M8 HK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 750liraya GET ilanlar var sahibindende.Şarj aleti ve kulakligida orjinal diger saticilar gibi degil.Acaba alinir mi boyle bi cihaz 3 gunde her seyi kontrol edilebilir GET ilan olduğu için.Sorunluysa gonderirsin parani alirsin hiç ugrasmadan.Yalniz bunlarin imei 3310 vs. cihazlara kayitli ilerde sknti yaratir mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 11 Nisan 2016; 23:03:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsa iyi olur
  • Güncelleme yapınca imei uçuyor başka sorun olacağını sanmıyorum eğer gerçekten orjinal ise tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    tekrar kendimiz atabiliyor muyuz hocam bir bilginiz var mı
  • byadr kullanıcısına yanıt
    Sanırım atılıyordu fakat çok uğraş gerektiriyor en kötü ihtimalle telefonculardan yaptırılır tekrar 10-20tl civarına yapıyorlar
    Ama telefon gerçekten orjinal mi bundan emin olmak gerek

• Htc'lerde güncelleme ile imei uçmaz, uçtuğu durumlarda emmc chip arızalı demektir, bununda tamiri çok zor ve pahalı, telefon reset atar sürekli,

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    orjinalliğini anlamak çok zor bu devirde herşey olabilir
  • fairboy F kullanıcısına yanıt
    http://www.****.com/showthread.php/19326-htc-one-x-imei-uctu-yardim
    Bunun gibi çok konu var imei uçma sorunu yaşayan htc kullanmadım tamiri var mı bilmiyorum fakat rom yükleme ve güncelleme esnasında uçar imei başka şekilde uçmaz zaten

• byadr kullanıcısına yanıt
    Aslında anlarsınız telefonu alır almaz cpu z programını yükleyip işlemci ram ve ekran kartını kontrol etmeniz yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

http://www.****.com/showthread.php/19326-htc-one-x-imei-uctu-yardim
    Bunun gibi çok konu var imei uçma sorunu yaşayan htc kullanmadım tamiri var mı bilmiyorum fakat rom yükleme ve güncelleme esnasında uçar imei başka şekilde uçmaz zaten

Hocam Snapdragon islemcili htc'lerde istediğiniz kadar rom yükleyin veya güncelleme yapın imei uçmaz çünkü farklı partition'lara kaydediliyor, mtk islemcili olanlarda uçabilir, verdiğiniz linkte açılmıyor

• İmei atma işi kolaydır. Ben kendim evimde kendi bilgisayarıma çok rahat yaptım.

Bende şu an m8 kullanıyorum ve 6.0 var. Tek can sıkıntısı LTE çalışmıyor. Operatör desteklemiyor diyorum imei eski telefon olduğu için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zbetk

İmei atma işi kolaydır. Ben kendim evimde kendi bilgisayarıma çok rahat yaptım.

Bende şu an m8 kullanıyorum ve 6.0 var. Tek can sıkıntısı LTE çalışmıyor. Operatör desteklemiyor diyorum imei eski telefon olduğu için :)

eski telefon imei si ile 4g ye bağlanıyorum
  • fairboy F kullanıcısına yanıt
    Bana telefonunuz desteklenmiyor diye mesaj geldi ama, siz ekstra bir işlem yaptınız mı bunun için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zbetk

Bana telefonunuz desteklenmiyor diye mesaj geldi ama, siz ekstra bir işlem yaptınız mı bunun için ?

SelamünAleyküm üstad kartını lte desteği olan bir cihaza tak sonra uyumlu kartı al 4g li sonra durmak yok yola devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ts1461 T kullanıcısına yanıt
    A.selam üstadım cevabın için teşekkür ederim. Deneyeceğim bunu :)
  • emre4335 kullanıcısına yanıt
    Hocam aldınız mı telefonu yada konuyla ilgili detaylı bilgiler edinebildini mi durum nedir?

• motorsuz adam kullanıcısına yanıt
    Ben almadim acikcasi guvenemedim.Alip sorunsuz kullananda var alip bi suru problemlerle bogusanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 18 Nisan 2016; 17:27:03 >
  • emre4335 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Maddi durumu çok sıkıntı da olmayanlar için mantıklı olabilir aslında. 700 küsür liraya bir sene bile kullanılsa yeter bence. :)

Cevap için teşekkürler iyi günler.

• motorsuz adam kullanıcısına yanıt
    Çarpilmaya yada soymaya açik bi alan.İşten anlamayan vatandaş için o 1 sene eziyet gibi gecebilir.Cunku elinizde herhangi resmi belge yok hakkinizi arayabileceginiz.Saticilarin "Garanti biziz"lafina asla inanmamak lazim.Çoğu kişi tavsiye etmiyor bu tarz cihazlari ama kontrol edip alinirsa dediginiz gibi 600-700 liraya cok guzel cihaza sahip olunabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.