Şimdi Ara

Yurtdışı samsung s3 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler imei atılmış samsung s3 alınır mı? Yurtdışından gelmiş. Sorun çıkarır mı?

• S3 bu saatten sonra alinmaz. Ram yetmez kasma yapar. Ne kadara alacaksiniz oneri yapabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçilmiş_Kişi kullanıcısına yanıt
    IMEI atılmış telefon almam ben olsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 27 Haziran 2014; 18:52:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

S3 bu saatten sonra alinmaz. Ram yetmez kasma yapar. Ne kadara alacaksiniz oneri yapabilirim.

Farkettiyseniz yurtdışından alacağım diyor. Yani GT-I9305 modeli olabilir alacağı model (2 GB RAM'lı modeli).

IMEI atılmış Samsung cihazı alınmaz, güncellemelerde sıkıntı çıkarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

S3 bu saatten sonra alinmaz. Ram yetmez kasma yapar. Ne kadara alacaksiniz oneri yapabilirim.

Farkettiyseniz yurtdışından alacağım diyor. Yani GT-I9305 modeli olabilir alacağı model (2 GB RAM'lı modeli).

aynen katılıyorum...sonrasında yazlımın guncelleme konusundA COK UGRASIRSIINIZ..
  • quote:

quote:

Bahsettigin modelse durmasin alsin tabi. Lakin i9300 modeli i9305 e gore fazladir satis rakami olarak. Bunu dusunerek boyle konustum. 2gb modelse durmam bende alirdim. Ancak rom atma da imei problem cikartir guncelleme de imei sorun cikartmaz diye biliyorum. Imei attirdigimiz telefoncu guncellemede problem olmaz rahatca guncellersin demisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Bahsettigin modelse durmasin alsin tabi. Lakin i9300 modeli i9305 e gore fazladir satis rakami olarak. Bunu dusunerek boyle konustum. 2gb modelse durmam bende alirdim. Ancak rom atma da imei problem cikartir guncelleme de imei sorun cikartmaz diye biliyorum. Imei attirdigimiz telefoncu guncellemede problem olmaz rahatca guncellersin demisti.

arkadaşın dediği gibi güncellemede problem olmaz rom attığında imei silinir

• quote:

Orijinalden alıntı: Seçilmiş_Kişi

Beyler imei atılmış samsung s3 alınır mı? Yurtdışından gelmiş. Sorun çıkarır mı?

Eliniz rom yukleme root etme v.b işlere yatkınsa her sekilde telefonu alabilirsiniz atıl olmaz (efs yedegi alırsınız) kullanabilirsiniz ama onemli olan fiyatı

kaca alacagınızı yazsaydınız teske almanıza deger veya degmez derdik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.