Şimdi Ara

Yurtdışı Eğitim Fuari (İEFT) Katılacaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarin İstanbul anadolu yakasi kozyataginda Hilton otelde ieft fuari olacak.
    Buradan katilacaklar var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• police9696 P kullanıcısına yanıt
    Sandım yurtdışına beleş gezi var :(

• Fuara katildim.ABD kanada Avustralya gibi ülkelerle özellikle görüştüm.fakat çok uçuk bi fiyat cikti ortaya. Senelik 30bin TL kanada.ABD 45 Avustralya 50binden fazla ama calisarak masraflarin bi kismi cikarilabilir.
    Standlarin arasından geçerken İsviçre okullari ile karsilastim.2 tane vardi zaten.biri turizm otelcilik diğeri isletme ile ilgiliydi.amcam teyzem kuzenler hepsi isvicrede oturuyorlar.bi kinusayim dedim görevlilerle.okulun yillik ücreti 26bin TL.hemen babama söyledim.babam konuştu etti anlastik..
    İsvicrede hicbir masrafim olmayacak.yasam giderlerim akrabalar tarafından karsilanacak.6 ay okuduktan sonra mecburi staj var aylil 3000 İsviçre frankı maaş alacakmisim . kesin bilgi.yoksa diploma alamiyormusum.
    Az öncede amcam teyzem kuzenlerle konuştum.kalacak yer falan sorununu hallettik
    Evrak işleri kaldi geriye.allah nasip ederse ekimde İsviçre de eğitime basliyorum.eğitim dilim İngilizce olacak.ayni zamanda almanca kursuda verecekler günlük yaşamda konuşmak için.
    Bu şekilde arkadaşlar..allah herkese nasip eder inşallah yurtdisinda okumayi.bana çok sans eseri oldu yani.asla olmaz zannederken İsviçre standi ile herşey değişti sayilir.okuldan kabul belgesi gelene kadar net bisey yok.oda tamam olunca guncellerim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.