Şimdi Ara

Yurt dışından ev almak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
4.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından örneğin Fransadan veya Almanyadan ev alınca, herhangi bir oturum izni alıyormuyuz ? Alamıyorsak eve gidiş geliş olayı nasıl oluyor ? Her seferinde vize mi alıyoruz..

Bazı ülkelerin ev alınca vatandaşlık verdiğini biliyorum ama, böyle bir uygulaması olmayan ülkeden ev alınca neler oluyor araştırmama rağmen bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

• Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem Y.

Takip.

Taki butonunu bilmiyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chudley

Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından örneğin Fransadan veya Almanyadan ev alınca, herhangi bir oturum izni alıyormuyuz ? Alamıyorsak eve gidiş geliş olayı nasıl oluyor ? Her seferinde vize mi alıyoruz..

Bazı ülkelerin ev alınca vatandaşlık verdiğini biliyorum ama, böyle bir uygulaması olmayan ülkeden ev alınca neler oluyor araştırmama rağmen bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

hocam peki ev aldığımızda vatandaşlık verilen ülkeler hangileri biraz bilgi verirmisiniz? nasıl oluyor o işler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spielberg

quote:

Orijinalden alıntı: Chudley

Merhaba arkadaşlar. Yurt dışından örneğin Fransadan veya Almanyadan ev alınca, herhangi bir oturum izni alıyormuyuz ? Alamıyorsak eve gidiş geliş olayı nasıl oluyor ? Her seferinde vize mi alıyoruz..

Şimdiden teşekkürler.

hocam peki ev aldığımızda vatandaşlık verilen ülkeler hangileri biraz bilgi verirmisiniz? nasıl oluyor o işler?

http://blog.milliyet.com.tr/parasi-olana-oturum-izni-ve-vatandaslik/Blog/?BlogNo=401901

Ayrıntılı şekilde anlatılmış burda.

• Gayrimenkul fiyatlarının ortalaması türk lirası olarak ne kadar avrupada?

• quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

Gayrimenkul fiyatlarının ortalaması türk lirası olarak ne kadar avrupada?

Ülkeden ülkeye değişiyor diye biliyorum
  • Mesela polonya ya da ispanya nasıldır hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

Mesela polonya ya da ispanya nasıldır hocam?

araştırmak lazım
  • Yuh, adam 5-6 milyon avro diyor Avusturya. Evlenirim daha iyi lan, 5-6 milyon avro ne. 2 milyon avro bağış yapanı da vatandaşlıkla ödüllendiriyorlarmış. Tavuk bulmuşlar ya yolacaklar illaha
  • Ev alınca neden vatandaşlık versinler ki? Adamlar bizi istemiyor bir tekme tokat kovmadıkları kaldı hala oraya gitmek istiyoruz.
    Teknelerle kaçak gidenlerden ne farkımız var ki onların gözünde?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.