Şimdi Ara

Yurt dışı tatil tavsiyesi(İLK ÇIKIŞ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yurtiçinde biçok yeri gezdim dolaştım, artık yurtdışını da görmek gezmek istiyorum.
    İngilizcem ancak okuduğumu anlayacak kadar, konuşma çok çok az.
    Pasaportum var. Nereyi tavsiye edersiniz, ortalama maliyeti nedir. Kısaca bilgilendirirseniz sevinirim.

• Merhabalar,

Dilerseniz şöyle yapalım, nerede oturyorsunuz ? Size yakın hangi ülkeler var bunları araştıralım. Daha sonra hangi şekilde seyahat edebielceğinize karar verelim, en sonda bütçeyi ve hangi şehirde nerelere gidilir bunları konuşuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Merhabalar,

Dilerseniz şöyle yapalım, nerede oturyorsunuz ? Size yakın hangi ülkeler var bunları araştıralım. Daha sonra hangi şekilde seyahat edebielceğinize karar verelim, en sonda bütçeyi ve hangi şehirde nerelere gidilir bunları konuşuruz.

İstanbuldayım
    Aynı zamanda Trakya Üni. uzaktan eğitim öğrencisiyim. Belki işe yarar.
  • Yakın olarak Atina'yı düşünebilirsin.Otobüsle git gel 250lira civarı .Önceden alınırsa uçakda uygun olur. Vizede yaklaşık 70 80 euro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gesk -- 23 Eylül 2013; 20:36:46 >
  • vizesiz nereleri önerirsiniz..istanbuldayım..şöyle kültürü ile doğal güzellikleri ile bana tat verecek bir yer arıyorum..
  • Gittiğiniz yerde ne görmek istiyorsunuz? Beklentileriniz neler?
    Bütçeniz ne kadar?
    Yılın hangi zamanı gitmeyi düşünüyorsunuz?
    Kiminle gitmeyi düşünüyorsunuz? Erkek arkadaş, kız arkadaş, tek başına, eş, aile?
    Öneriler vereceğiniz cevaplara göre değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatmallaşıncagüzel

vizesiz nereleri önerirsiniz..istanbuldayım..şöyle kültürü ile doğal güzellikleri ile bana tat verecek bir yer arıyorum..

Vizesiz gidilebilecek ülke sayısı malum Türkiye olaraktan çok az fakat ekonomik olarakta düşünebilirsek.
    Bosna hersek,kosova,sırbistan,karadağ,rusya,ukrayna,moldovya,belarus,gürcistan,azerbaycan önerebileceğim ülkelerdir :)
  • Makedonyalı bir arkadaşım çok övdü makedonyayı, fiyatlar da çok uygunmuş, uçakla vizesiz gidilebiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcira

quote:

vizesiz nereleri önerirsiniz..istanbuldayım..şöyle kültürü ile doğal güzellikleri ile bana tat verecek bir yer arıyorum..

Vizesiz gidilebilecek ülke sayısı malum Türkiye olaraktan çok az fakat ekonomik olarakta düşünebilirsek.
    Bosna hersek,kosova,sırbistan,karadağ,rusya,ukrayna,moldovya,belarus,gürcistan,azerbaycan önerebileceğim ülkelerdir :)

Hocam , forumda yetenekli gördüğüm insanlar kategorisine hoş geldiniz. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Bunun haricinde hep kafamda bu sıraladığınız ilk 4 ülke + makedonya gibi bir düşünce vardı araba kiralamak istiyorum. Sizin bu konuda ki önerileriniz ya da görüşleriniz nelerdir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

quote:

Orijinalden alıntı: berkcira

quote:

Hocam , forumda yetenekli gördüğüm insanlar kategorisine hoş geldiniz. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Bunun haricinde hep kafamda bu sıraladığınız ilk 4 ülke + makedonya gibi bir düşünce vardı araba kiralamak istiyorum. Sizin bu konuda ki önerileriniz ya da görüşleriniz nelerdir ?

Merhabalar,

Size süper bir tatil önerisi yapabilirim.Fakat bunun için en az 2 hafta izniniz olma koşulu ile ve tabi birazda cebinizde para olmalıdır.Türkiyeden Moldovya uçakla atlarsınız bir kaç gün moldovya gezer dolaşırsınız.Tabi bayanlarına hayran kalacaksınız hiç gitmeyi istemeyeceksiniz :) ardından trenle ukraynaya geçersiniz gene aynı şekilde keyfinize bakarsınız gene bayanlara hayran kalacaksınız :) oradan belarus ve belarustan sonrada rusyaya geçersiniz.İsterseniz rusyadan direk uçak ile türkiyeye geri dönersiniz yada isterseniz çok uzun bir tren yolculuğundan sonra gürcistan ve azerbaycan yapıp baküden türkiyeye geri dönebilirsiniz.Eminimki bu tatil size bi 3 sene yetecektir.

Onun dışında sırbistan bosna hersek kosova ve makedonyaya gidebilirsiniz.Şuanda sırbistanda inanılmaz bir ekonomik kriz mevcuttur.Tabikide bu yapacağınız seyahat yukarıda anlattığım seyahate göre çok ekonomik kalacaktır.Bu belirttiğim ülkelerin en fazla gece hayatı sırbistan ve makedonyadır.Güzel bir tatil olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcira -- 8 Ekim 2013; 11:28:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gesk

Yakın olarak Atina'yı düşünebilirsin.Otobüsle git gel 250lira civarı .Önceden alınırsa uçakda uygun olur. Vizede yaklaşık 70 80 euro.

ilk yurtdisi maceramdi Atina, insallah tekrar giderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.