Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
237
Favori
251.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Ankamall'de ki 2 mağazaya da girip çıktık arkadaşlarla.. Bir kaç ürün sordum.. Alabildiğine lakayit, cıvık, mahalle arkadaşlarımızla konuşur gibi garip cevaplar aldık.. Elemanlar sanki cebinden veriyor alacağınız ürünü, o kadar isteksizler.. Beğenmiyorsanız çalışmayın! Biz oraya elemanla mücadele etmeye değil satılan ürünleri almaya gidiyoruz.. Siniriniz sağlamsa gidin.. Yoksa cidden değmiyor..

Teknosa'nın üzerine bir kara çizgi çekme zamanı gelmiş demekki.
  • interramcho İ kullanıcısına yanıt
     ★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TwinextE -- 1 Ocak 2014; 22:16:51 >
  • Forum istanbul dan genelde olumsuz geri dönüşler olmuştu, ama yarın bizzat gidip her türlü inatlaşmayı yapıp almayı deneyeceğim

Emeğine sağlık Theologist

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkamet ettiğim ilçede 2 ad. mağazası var ama hiçbirinde ürünler satılmıyor şansında böylesine
    Mağaza çalışanlarının tavırlarını müşteri hizmetlerini arayarak şikayet edin gitsin hatta yaka kartlarından isimlerinide alın
  • Gidip alan oldu mu? Yarın çanakkale carrefoursa express e gidip bakıcam. Mause varmış sanırım.

• bana da mouse lazimdi tamda. ama zor buluruz bu fiyata.

• Takip

Bursadan birseyler alan varmi

• Listedeki ilk 2 ürün Ankarada stoklarda gözükmesine rağmen gittiğinizde vermiyorlar.
    Teknosada birçok indirimli üründe aynı cevabı veriyorlar zaten; bozuk, kayıp, çalınmış, mağazada kullanılıyor, serviste... vs. Aklına geleni söylüyor teknosa çalışanları. Ya da depoya gidip bulamıyorlar. Büyük ihtimalle kendilerine ayırıyorlar. 5-6 denemeden sonra artık uğraşmıyorum.
  • TRUST 18185 FOLIO STAND+TURKCE KLAVYE FOR IPAD 2

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★

http://www.teknosa.com/urunler/125042670/trust-18185-folio-standturkce-klavye-for-ipad-2?term=trust%2018185

Bu akşam İzmir-Gaziemir Optimum'dan aldım. İlk önce baktım standlarda ürün gözükmüyor, sonra kasaya gidip sordum, dedim 444 lü numarayı arayıp sordum bu ürün varmış sizde diye söyledim. Eleman pc den baktı 4 tane gözüküyor dedi. Oraya buraya gitti yok, şefi mi neydi ona sordu yok bilmiyom diye geçiştirdi. Bir süre daha dolandı ve yırtık kutulu bir ürün getiirdi, ürün sıfır sorun yoktu. Diğerlerinden açılmamış varsa onlara da bakalım dedim aradı taradı buldu onları da. İçlerinden en sıfır gibi olanı aldım, ama diğerlerinde de bir sıkıntı gözükmüyordu.

Bu arada, aynı ürün mediamarkt 107 tl idi. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

• ilyada İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, umarım herkese faydalı olur bu yol, yöntem.

Lütfen alamıyorsanız şikayet etmeyin ki forumda gereksiz mesajlar olmasın. Çünkü alamamak kolay almak zordur.

Nasıl alabildiğinizi yazabilirsiniz.

Teşekkürler.
  • Istanbul Marmara Forum Extra
    Istanbul Istanbul Forum Extra

subelerine gittim, merkezi de aradim ne yaptiysam K270 ve K360 klavyelerinden alamadim. Şikayette ettim, adamlarida terlettim ama yok yok yok..

Alanlar oldu ama ben istedigimi alamadim
  • forum sayesinde LOGITECH F710 aldım 7 yaşında oğlum var. nasıl kullanacaz bu aleti ? online çocuk oyunlarında kullanma şansımız yok heralde ?
  • Nesi var bunun sikayet edilecek. Adama tesekkur edilecegine...

• Arkadaşlar biri aciklayabilirmi bu olay nedir nasil işliyor., teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Nesi var bunun sikayet edilecek. Adama tesekkur edilecegine...

aynen
  • Karabük önel ve Mersin forum extra gidecek varsa mesaj atabilir mi bende istinye park tan yardımcı olabilirim

• ustad sımdı sole bı sorum olucak bu urunlere gırdıgımızde tukendı ıbaresı var sız bu stokları nasıl goruyorsunuz onu anlamadık
  • Nasıl alacağını merak edenler lütfen düzenlemeyi bitirmemi beklesinler veya alabilen arkadaşlar almak isteyenlere açıklasın. Teşekkürler.
  • Şu z205 notebook speaker mp3 ile kullanılabikir mi?

• test....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.