Şimdi Ara

Yüksek download kullanımında bilgisayarın kasması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, dün adsl den vdsle geçtim. Vdsl'e geçince haliyle internetim hızımda artış gerçekleşti. Akşam vakti indirme yaparken download hızının 1.9 1.8 civarlarını geçtikten sonra bilgisayarımın deli gibi kasdığını farkettim. Sebebini bilmiyorum. Hdd ye bad sector testi gerçekleştirdim bir sıkıntı yok. İnternet adaptörü olarak Tp-Link'in eski bir adaptörünü kullanıyorum fakat 150 mbps desteklediği yazıyor altında. Dünden beri araştırıyorum fakat sorunu anlamadım, yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

• hocam,sorununuz ram kaynaklı olabilir.ddr kaç ram kullanıyorsunuz,kaç gb,masaüstümü laptop mu.

saygılar............................

• multisongohan M kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkürler, sorunuza gelecek olursa ddr4 ram kullanıyorum. Sorunla ilgili şöyle bir ilerleme kaydettim problemin kaynağı kullandığım wifi adaptörü olduğunu düşünüyorum çünkü farklı bir adaptör ile bu problemi yaşamıyorum fakat elimdeki wifi adaptörü dediğim gibi eski. Anladığım kadar bazı güncellemeler de bulundum fakat sorun hala çözülmedi, amd bir sistem kullanıyorum.

• seydahan S kullanıcısına yanıt

hocam,o zaman ram kaynaklı olmaz,o zaman wi-fi adaptörünüzü değiştirin,yada ethernetle bağlanın.

saygılar.....................

• Bende onun farkındayım fakat elimdekini kullanılır hale nasıl getirebilirim onu merak ediyorum.

• seydahan S kullanıcısına yanıt

hocam,siz bilirsiniz,ama ethernet en garanti yöntemdir.

saygılar.............................

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.