Şimdi Ara

Yroo ile Paypaldan Para Kazanın (Detaylı Anlatım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar bugün sizlere yroo ile oturduğunuz yerden sadece paylaşım ve görev yaparak nasıl para kazanılır onu anlatıcam . Hiç uzatmadan konumuza geçelim. Emeğe saygı için lütfen reften üye olun :)

Yroo

Evet arkadaşlar yroo yabancı bir sitedir. İngiltere , Amerika , Brazilya ve Kanada kapsamlıdır fakat siteyi bir çok ülkeden hatta bizim ülkemizden bile kullanıp para kazananların sayısı oldukça yüksektir. Sitenin işleyişi diğer üye davet et kazan sitelerinden farklı olarak bize her davet ettiğimiz adam başına puan ve kasa verir . Bunun yanı sıra yroo bizlere günlük olarak ufak tefek görevler vererek de kasa kazanmamızı sağlar. Bu görevler genelde günlük giriş , arkadaşlarının gönderisini beğenme, arkadaş davet etme , paylaşım yapma gibi basit ve kolay görevlerden oluşmaktadır. Bu görevler sonunda dediğim gibi bize hem puan hemde kasa veriyor .

Yroo Hakkında

Sitenin facebook sayfası : https://www.facebook.com/shopyroo

Sitenin twitter sayfası : https://twitter.com/shop_yroo

Yroo İle Para Kazanma

Arkadaşlar internetten para kazanmak isteyenlere sonsuz bir güvenirlik ile bu siteyi tavsiye ediyorum. Normal olarak 0 puan ile başlıyorsunuz ama bizim size vereceğimiz linkten üye olursanız yani refli dediğimiz linkte üye olursanız kazanacağınız kasaların tutarlarıda artıyor kazanacağınız puanlarınızında miktarı artıyor. Biz bu nedenle siteye ref linkimizden üye olarak yroo ile hızlı kazanmanızı istiyoruz.

Yroo Nasıl Kullanılır ?

Siteye size vereceğimiz aşağıdaki linkten giriyorsunuz . Daha sonra ister facebook ile ister google+ ile istersenizde emailiniz ile kayıt oluyorsunuz. Daha sonra üst bölümdeki rewards sekmesine tıklayıp aşasına gelen 3lü kısımdaki achievements yani görevler sekmesine tıklayın . Orada size belli başlı görevler yapıyor onlara şurasına tıklayarak istediğini yapın :

Buraya tıklayarak görevlerinizi yerine getirip hem puan hemde kasa kazanın .

Yroo Fazladan Hazine Kazanma

Evet arkadaşlar en başından beri kasa kasa dedik ne olduğunu anlatmadık . Kasa şudur arkadaşlar yapılan görevler sonucunda içinde maksimum 10 bin / 100 bin puan olan hazine verilir . Bunlar her gün tazelenir. Kutuları ne kadar çok toplarsanız o kadar yroo puan kazanırsınız.

Yroo'daki Puanı Nasıl Paraya Çeviririz ?

Sitedeki toplam puanınız :

10 bin olduğunda 8$

20 bin olduğunda 16$

40 bin olduğunda 38$

80 bin olduğunda 78$

160 bin olduğunda 158$

320 bin olduğunda 318$

dolar paypalınıza çekim yapabilsiniz.

KAYNAK : http://www.sanalfaresi.com/yroo-ile-para-kazanma/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentoper -- 26 Temmuz 2015; 1:39:24 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.