Şimdi Ara

Youtube videoları açılmıyor (KESİN ÇÖZÜM İLK MESAJDA) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
6
Favori
812.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üstte mesaj attım attım ancak 1-2 içinde firefox için bir çözüm keşfettim ve yeni bir mesaj yazmak istedim.bir arkadaş sorun proxyde demiş bende Firefox için anonymoX eklentisini yükledim bu sayade youtube'daki videoları açabiliyorum aşşağıdaki adresten yükleyebilirsiniz.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/anonymox/
  • sevgili arkadaşlar video sorunu google chrome için ilk mesajda arkadaşımızın yaptıklarını yaparsanız sorun hal oluyor. bende mozzilla için olanı söyleyeyim.mozillada sayfayı açtıktan sonra araçlar seçenekler sonra gelişmiş diyoruz.orda ağ denilen bir sekme var.ağ dedikten sonra otomatik ön bellek yönetimini devre dışı bırak yazan yere tık koyuyoruz yani işaretliyoruz ve sorun çözülüyor.

yalnız explorer e ben çözüm bulamadfım yazılarad forumda göremedim.yapan arkadaş varsa ve paylaşırsa sevinirim. TEŞEKKÜRLER
  • Firefox için anonymoX eklentisi de sorunu çözüyor fakat bu sefer mozzilla açılırken sorun çıkıyor dediğim gibi yaparsanız Firefox için anonymoX eklentisine gerek kalmıyor .teşekkürler
  • Arkadaşlar sorun flash playerden kaynaklanıyor. Flash onoff diye bi eklenti var mozillada aratın eklentilerde cıkıyo kurduktan sonra internet sayfasının sağ alt köşesinde flash ikonu cıkıyo onu off yapın acılıyo büyük cogunlugu kesin çözümü bulamadım. Ama format atmak istemediğim icin ben böyle idare ediyorum. Eklentinin tam adi flash onoff 0.3.1 bu mozilla icin gecerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bu_RROCK -- 17 Eylül 2013; 8:24:21 >
  • 1 aya kadar bu yöntem işe yarıyordu fakat aynı sorun tekrar başladı. Çerezlere izin verince sayfa bile açılmıyor, izin vermeyince de eski sorun oluyor. Ne yapsam olmadı, yardım edebilecek var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

1 aya kadar bu yöntem işe yarıyordu fakat aynı sorun tekrar başladı. Çerezlere izin verince sayfa bile açılmıyor, izin vermeyince de eski sorun oluyor. Ne yapsam olmadı, yardım edebilecek var mı ?

aynen öyle kardeş su an yine acmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: djali01

quote:

1 aya kadar bu yöntem işe yarıyordu fakat aynı sorun tekrar başladı. Çerezlere izin verince sayfa bile açılmıyor, izin vermeyince de eski sorun oluyor. Ne yapsam olmadı, yardım edebilecek var mı ?

Kesin çözüm işe yaramıyor artık,tekrar bir el atsak bu soruna,iki gündür tekrar başa döndüm youtube da
  • artık kesin çözümde işe yaramio 1 aydir izlioduk simdi acmıyor hiç bi çözüm bulalım beylerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miss-Nothing

quote:

quote:

Kesin çözüm işe yaramıyor artık,tekrar bir el atsak bu soruna,iki gündür tekrar başa döndüm youtube da

az önce tüm acmayan tarayicalarda acmaya basladi sasirdim su an bi deneyin beyler :) üstelik ilk mesajdaki çerez silmeyi iptal ettim yinede tüm videolari açıyor düzeldimi dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djali01 -- 29 Eylül 2013; 21:15:22 >

• Valla burda yazan yöntemleri denedim hiç birisi olmadı en sonunda combofix ile tarattım bigisayarı düzeldi. Bilmem artık virüsmüdür ne alakasya 2-3 gündür sorunsuz girebiliyorum. Zaten hiç bi tarayıcı da açılmıyodu. Chrome ayarları ile bi alakası olamaz. Bi deneyin belki olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krreattor

Valla burda yazan yöntemleri denedim hiç birisi olmadı en sonunda combofix ile tarattım bigisayarı düzeldi. Bilmem artık virüsmüdür ne alakasya 2-3 gündür sorunsuz girebiliyorum. Zaten hiç bi tarayıcı da açılmıyodu. Chrome ayarları ile bi alakası olamaz. Bi deneyin belki olur.

Virüs ile alakası yok dediğin gibi bir kaç gündür sorun kalmadı birden düzeldi umarım tekrar sorun çıkmaz çünkü yaklaşık 6-7 aydır çekiyorum bu sorunu.
  • sorun düzeldi beyler cerezleri iptal edebilirsiniz
  • djali01 kullanıcısına yanıt
    Hâlâ duruyor hiç düzelmeyecek galiba 8 aya yakın aynı sorun devam ediyor..
  • quote:

sorun düzeldi beyler cerezleri iptal edebilirsiniz

Düzeldi,düzeldi,ohh be ,aman yeniden dönmesinde şu bela,çerezleri de iptal ettim tüm tarayıcılarda
  • KöpeklereFısıldayanAdam kullanıcısına yanıt
    Aga şöyle söyleyeyim ben bu yöntem kesin olur demiyorum siz daha iyisini bilirsiniz. Kesin virüstür demiyorum. Ben Combofix ile tarattım ve anında sorun düzeldi. Belki tesadüftür. O da olabilir. Ben şunu anlamamıştım. Firefox Chrome internet explorer... bu üçü de birdenbire videoları açmamaya başlamıştı. sadece bir tanesi değil. Combofix ile tarattıktan sonra düzeldi. Belki de tam o sırada düzeleceği tuttu artık bilemiyorum. hala sorun yaşayan varsa bi denesin. Neyse saygılar.
  • 2-3 aydır sorun yok ya, hiç bir şey de yapmadım
  • Şuan sorunsuz ve hızlı bir şekilde videoları izleyebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

Ara sıra bende de oluyor basit iki çözümü var:
    1) chorome ve firefox. Birinde çalışmazsa diğerinde çalışıyor.
    2) flash ve html5.http://www.youtube.com/html5?hl=tr&gl=TR buradan seçimi yapın hangisi daha iyi çalışırsa onu seçin.

Dipnot: tarayıcılarda ask, yandex vb virus gibi kurulan gereksiz eklentiler kullanmıyorum sadece **block ve firefoxda "anonymoX" yüklü çok işe yarıyor

Arkadaşım teşekkür ederim , Firefox kullanıyordum bende hd seceneğine tıkladıgımda video oynatması duruyordu , internet explorer dan youtube girdigimde pixel değiştirme butonunu bile goremiyordum , attıgınız linkden flash playerden vazgeçip hltm5 oynatıcısına geçiş yaptıgımda sorunum ortadan kalktı teşekkür ederim

• Arkadaşlar benim de opera da videolarım açılmıyo.Büyük bi simge var dönüm duruyo 2 saattir kafayı yiycem
  • Güzel paylaşım, bende işe yaradı. Chrome'un güncel olmasına dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.