Şimdi Ara

Youtube Video İzlerken Donma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir saattir çözüm arıyorum adam akıllı sonuca ulaşamadım.Youtube dan video izliyorum direk otomatikman 144p çözünürlüğe alıyor.Yahu en azından 720 olsun da tadı çıksın.Yükselttiğim direk 2-3 saniyede hemen donmaya başlıyor.İnternet hızımda da farkedilir bir yavaşlık da söz konusu.Napıcağımı bilemiyorum çıldırıcam arkadaşlar.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyın397

Arkadaşlar bir saattir çözüm arıyorum adam akıllı sonuca ulaşamadım.Youtube dan video izliyorum direk otomatikman 144p çözünürlüğe alıyor.Yahu en azından 720 olsun da tadı çıksın.Yükselttiğim direk 2-3 saniyede hemen donmaya başlıyor.İnternet hızımda da farkedilir bir yavaşlık da söz konusu.Napıcağımı bilemiyorum çıldırıcam arkadaşlar.Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Otomatik çözünürlüğü ayarlamak için çarka tıklayıp 720op yi seçebilirsiniz ancak internet hızı konusunda büyük ihtimal akk devreye girmiş çok doldurmuş olabilirsiniz kotanızı ve bazen modem çok açık kalınca manasız bir şekilde donamalar yaşanabiliyor geceleri modeminizi kapatın eğer modemden dolayı bir şişme ise sabaha düzelecektir ancak düzelmez ise akk sınırınızı aşmışsınız demektir malum sınırsız internet yok türkiyede

• İnternetim sınırsız akk sınırı nedir tam olarak anlayamadım.Ayrıca modemim hep açık gece gündüz belki ondan yapıyor bu aklıma gelmedi hiç bu gece bi deneyeyim bakalım.Başka tavsiyen varmı gerçekten çok sinir bozucu bir olay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyın397

İnternetim sınırsız akk sınırı nedir tam olarak anlayamadım.Ayrıca modemim hep açık gece gündüz belki ondan yapıyor bu aklıma gelmedi hiç bu gece bi deneyeyim bakalım.Başka tavsiyen varmı gerçekten çok sinir bozucu bir olay.

akk şöyle oluyor mesela sınırsız internet aldın ancak 50gb kotadan sonra internetini bildiğin baltalıyorlar hızın %75 düşürüyorlar ve internetin resmen ölüyor bu kotanın sıfırlanmasıda haliyle ay başlarında oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.