Şimdi Ara

Youtube 1 haftadır kanser etti. Videolar yüklenmiyor. Var mı bu sorunu yaşayan? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
22.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SaLiVa

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Ben, youtube'dan takilmadan video izlediğimi hatirlamiyorum

aynen, ben videoyu pause yapıyorum gidip bir çay demliyorum 20saniye sonra tekrar takılıyor.. ikinci çayı demleyene kadar tekrar pause ediyorum.. artık tam buffer yapmadığından videoyu aç sabaha izle de kalmadı..

Youtube 1 haftadır kanser etti. Videolar yüklenmiyor. Var mı bu sorunu yaşayan?

Bu 4gündür aldığım en iyi değer... 16mb bağlantıdan.. bırak 240p yi 144 bile açılmıyor..

Ah nerdesin dial up..

Hızla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ben sorunsuz 8 mb ile bağlanıyorum ama çok çok geç başlıyor videolar hatta bazılarında ses bile gelmiyor

• Biri ADSL'e geçeli ilk ayı hariç Youtube ile hiç derdim olmadı.
    Ha Youtube Flash oynatıcısının Linux'ta Nvidia donanımsal hızlandırma kullanıldığında renkleri bozması hariç.
  • Yaklaşık 1 buçuk aydır aynı ve sürekli devam eden sıkıntı var.
  • Ttnet youtube'u kısıtlıyor. Vpn ile bağlanınca problem olmuyor.
  • TTNet ile alakalı diye düşünüyorum..

AKK kapsamında Kotalar dolunca yapılan hız düşürümü sonucu bunun oluştuğunu tespit ettim.. Benimde birkaç gündür Youtube, Donanımhaber, Bolumsonucanavari gibi sitelerin HD videoları yüklenmiyor..15 dakikalık videonun yüklenmesi için saatlerce beklemem gerekiyor..! Sözde 3MB a düşürüyolar ama gel gör ki hız 1MB ın altında gibi hiç HD Videolar yüklenmiyor bile..!!

Sizlerde dikkat edin isterseniz, benim çıkarımım bu oldu..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: enis1024

Ttnet youtube'u kısıtlıyor. Vpn ile bağlanınca problem olmuyor.

Ben de vpn ile youtube videolarını seyrediyorum.Normal bağlanınca idm linki görüyor ve indirebiliyorum ama seyredimiyorum siyah ekranda kalıyor.
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    Sanırım İnternette sıkntı var Youtubede değli
  • Kotalı Biri ADSL kullanıyorum, ne Youtube ne başka bir yerde sıkıntı var. Çatır çatır akıyor. Sıkıntı bende de kota var. Kotalı olmasa belki bende de yavaşlama olurdu. :D
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Benimki Kotasız ama :( 50 GB yi geçince AKK olur ve 3 Mp/s ye iner o yüzden sanırm
  • http://forum.donanimhaber.com/m_74697453/mpage_4/f_//tm.htm#77041886

şu konuda arkadaş cevabı yazmış ben yaptım oldu çok şey denemiştim de bu kesin çözüm oldu,deneyin derim.
  • AYNI SORUN BENDEDE VAR TTNET ARIZA KAYDI BIRAKTIM ARADILAR SORUN IP ADRESİNDEN KAYNAKLI DEDİLER MODEMİ 2-3 DEFA KAPATIP AÇTIRDILAR DÜZELDİ :)
  • Arkadaşlar ben bir yolunu buldum zen mate indirin oluyor şuan çok rahatım videolar açılıyor.
    2dk önce yüklenmiyordu bile inşallah böğle gider iyi günler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan252x34 -- 22 Mayıs 2016; 14:59:29 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.