Şimdi Ara

You were disconnected from EA Online (1)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna giremiyorum böyle birşey diyor sizdede aynı sorun varmı ?

• evet aynı sorun bendede var.. problem genel olarak herkeste var sanırsam.. çözümü için ea şu anda bakıyormuş..beklemedeyiz.. bugün oynayamıyucaz gibi görünüyor ama hehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

evet aynı sorun bendede var.. problem genel olarak herkeste var sanırsam.. çözümü için ea şu anda bakıyormuş..beklemedeyiz.. bugün oynayamıyucaz gibi görünüyor ama hehe

şu oyunu bir türlü sorunsuz oynayamadım ilk aldığımda ses kartı çakışması yüzünden kafayı yedirdi bana şimdide böyle değişen birşey yok o kadar para veriyoruz orjinal alıyoruz karşılığını göremiyoruz
  • şu servvera gel oraya girilebiliyor :D ben ve bir kaç türk daha var burda şu anda oynayan hehe

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/7227a4d5-1c3e-4351-a5a5-2f8114a49c0f/EA-HU-1-AIR-MAPS/
  • off bu ea bizi mahvetti.. ranklar statslar 0 lanmış hapı yuttuk inşallah düzelir bakalım beklemedeyiz..
  • yarına kadar düzeltirler heralde
  • işte o biraz zor, sorunlar birkaç gündür mevcut ve hala bir gelişme yok.
  • halla devam ediyor :(
  • Biraz önce benimde başıma geldi.
  • aynen bana da oldu şimdi
  • Aynı sorun halen Devam etmekte bu gidişle bf3 oynıyamıyıcaz
  • bitirdin bizi beaa bf3
  • Adamlara fena saldırı yapıyorlar herhalde bekleyip görelim.
  • Lanet olası EA! Para kazanmasını biliyor. Koskoca şirket bir sunucu sorununu nasıl çözemez ya!

EDIT:GİRDİİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oppenheimer -- 8 Mayıs 2013; 18:45:37 >
  • Kaç gündür öyle

+Game disconnected: could not join server

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tall Man -- 8 Mayıs 2013; 18:26:29 >
  • Oyuna girdikten 10-15 dk sonra atıyordu şimdi hiç girmiyor...İnşallah düzelir...
  • You were disconnected from EA Online (1)

Bende bu konuyu açmak için geldim 3-4 gündür takır takır çalışan oyun bu hatayı verip serverdan atıyor yada hiç baglanmıyor.Format atcaktım pc ye üşendim demek sorun bende değil.
  • Şansımdan mıdır bilmem 3 saatir kesintisiz oynuyorum
  • Gun master'da tam havaya girdiğimde yine aynı şekilde attı oyundan...yapacağınız oyunu *** demekten başka çare bırakmıyorlar...
  • Bu ne sacmalıktır ya hala gıremıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.