Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
1
Favori
14.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocasına yaranmak için de aldırmış olabilir. Burda tutarsa falan milli takıma gider. Hocası da onu tebrik eder.
  • Beni de ekleyin. İllallah geldi artık Denge-Cüneyt-Dursun 3lüsünün bizleri sinir harbine sokmalarından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

Dengenin dediği olur arkadaşlar , kesinlikle desteklemiyorum.

İyi de maxciğim denge de yok ki bak bugün hem paul ü aldılar zamanı geri sarsan şu transferi taraftarca veto etsek engellesek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle 2 ay dayanamayacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

quote:

İyi de maxciğim denge de yok ki bak bugün hem paul ü aldılar zamanı geri sarsan şu transferi taraftarca veto etsek engellesek

Dünya'nın Jem'den daha önemli sorunları var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

quote:

Dünya'nın Jem'den daha önemli sorunları var.

Chloe çok kötü oldu ya şaka maka ep4 çabuk çıksa bari

• Beni de yazın.
  • Jem Karacan transferi orta sahadaki dengeleri bozmaz mı beyler? Denge uzmanı Sir Hamzaoğlu bu transferi neden yaptı anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Jem Karacan transferi orta sahadaki dengeleri bozmaz mı beyler? Denge uzmanı Sir Hamzaoğlu bu transferi neden yaptı anlamadım.

Yok bro yektayla, umut gundoganla, furkan ozcalla tatli bir rekabete girecekler. Sonra bak nasil iniestalari, modricleri dize getiriyorlar gorecegiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amiller

quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Jem Karacan transferi orta sahadaki dengeleri bozmaz mı beyler? Denge uzmanı Sir Hamzaoğlu bu transferi neden yaptı anlamadım.

Yok bro yektayla, umut gundoganla, furkan ozcalla tatli bir rekabete girecekler. Sonra bak nasil iniestalari, modricleri dize getiriyorlar gorecegiz.

Çok fena gaza geldim, şu CL haftası bir an önce gelse de rakiplere Türk'ün gücünü göstersek. BÜYÜKSÜN HAMZA HOCAMMMMM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle dostum.

• Sen geldin bahar geldi hocam.

Olacak olacak olacak maşallah inşallah. Aslanım koçum saldırınnn

• İstediği kadar özür dilemiş olsun, şu sözleri aslında ne kadar yabancı düşmanı olduğunu gösteriyor aslında. Özür dileyerek, Sneijder'e sarılarak bitecek bi zihniyetin eseri değil bu sözler. Yerli sevici olduğunu bir kez daha gösterdi.

• o değil de başkan denen şahsiyet iyi yalancı palavracı çıktı iyimi. Başkan seçilmeden önce ve seçildiğinin ilk birkaç günü salladı da salladı yıldız şu bu diye ama bütün vaadlerini yedi.. İşin kötü yanı da bir allahın kulunun da bunu yüzüne çarpacak adam yok etrafta..
  • Ekleyin beni de.

• Tum suç Hamza Hamzaoglunda zorla kimse hocanın istemegi Adami takıma alamaz .

• Yazdiriyorum kendimi yakinda.Az kaldi.Bu kadar vizyonsuzluk baska.

• Hamza hoca'nin denge grafigi

• Just Denge!

Seneye ağzıyla kuş tutsa dahi yaranamaz bu saatten sonra. Gittiği gün bayram olacak benim için.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.