Şimdi Ara

Yöneticilerle İletişim / Destek Sistemi(anlatım) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xantium tarafından bugün iletime cevap geldi cevapta gm taklidi diyor
    ben gm taklidi yapmadımki bir de sınırsız ban yemişim yahu bu gmler carları banlayıp daha sonra soyuyorlar bunlara ne kadar itiraz etsek de boşuna. oyunu bıraktım.
    karahanlı online diye bir oyun 31 Mayıs 2009'da açılacakmış bu oyuna başlamayı düşünüyorum.
    İnşallah buranın gmleri daha insaflı olur.
    Bir de şu var Samarra serverinde 82 lvl simeqol diye bir oyuncu var hileden dolayı adam 4-5 kez ban yedi ve 2 gün gecince açıldı bu nasıl oluyor para ile mi açıyorlar çarlarını?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rdyzlk44

Xantium tarafından bugün iletime cevap geldi cevapta gm taklidi diyor
    ben gm taklidi yapmadımki bir de sınırsız ban yemişim yahu bu gmler carları banlayıp daha sonra soyuyorlar bunlara ne kadar itiraz etsek de boşuna. oyunu bıraktım.
    karahanlı online diye bir oyun 31 Mayıs 2009'da açılacakmış bu oyuna başlamayı düşünüyorum.
    İnşallah buranın gmleri daha insaflı olur.
    Bir de şu var Samarra serverinde 82 lvl simeqol diye bir oyuncu var hileden dolayı adam 4-5 kez ban yedi ve 2 gün gecince açıldı bu nasıl oluyor para ile mi açıyorlar çarlarını?

Eğer suçsuz olduğunu ispat etmişşe açtırabilir metin2 gm leri kimseye hak tanımaz bunu birçok kez tanık oldum eğer sanada gm taklidi yapmışsın diye kanıtla şikayet gelmişse banlamışlardır onlar senin hesabındaki itemleri napsınlar ne diye soysunlar eğer ben yapmadım diyorsanki diyorsun hesabına başka biri girmiş ve küfür etmiş evet ne kadar suçlu olmasakta hesabımızın güvenliği bizden soruluyor onlarda haklı olarak böyle bir şikayet üzerine seni banlıyor cevap kesinlikle gelir üslubunuzu bozmayın yeter

• Edit : tarayıcı hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 28 Mayıs 2009; 19:04:13 >
  • ya uff ya ben ticket attım cevabı 1 ay sonra geldi
  • ya bencede banlatın hile yapanları onlar haksızlık yapıo buna göz yummayın bu arada ViCt0R +1 gm ler sizin ezik itemlerinizi naapsın onlar +9 kraliyet zırhıyla geziolar

Edit:Ya bi de gm lere sürekli ticket atsak olurmu elimde 15 tane hile yapan adamın ss si varda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drummer -- 25 Haziran 2009; 18:33:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.