Şimdi Ara

yolunan saçlar yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun saçlı bir birey olarak girdiğim bi kavgada saçlarım sertçe yolundu. hormonal dökülmeler hariç kopan her saçın yerine geleceğini biliyorum ama bi takım şeyler okudum. saç köküne zarar gelmişse sittin sene yerine gelmez deniyor. var mı bir bilginiz?

• Buyuk iskender askerlerinin saclarinin cok kisa olmasini istiyormus savasirken askerleri adina dezavantaj olmasin diye sactan cekme vs olur gibi

Nerden aklima geldi lan bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski türkler de hep uzun saçlıdır aksine. yok mu bilen eden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilbertgrape

eski türkler de hep uzun saçlıdır aksine. yok mu bilen eden?

Buyuk iskender turk degildi zaten eski turkleri bilemem.Ama erkek adam kisa sacli olur bence xD

• hocam erkekliği saç boyunda aramak :/
  • Çıkar yenisi kökten saçın çekilmesi ile köke bir şey olmaz hemen, o kadar da hassas değil anlayacağın

• teşekkür ederim, ben biraz hassasım bu saç konusunda
  • up
  • Nasi yoldular sactan tutup yumruk mu attilar

• İlginçmiş. Tarihe baktığımızda belli bir döneme kadar erkekler de uzun saçlıymış. Günümüzde genel olarak kısa saçın benimsenmesi acaba bununla alakalı bir şey olabilir mi, erkekler savaştıkça uzun saçın dezavantaj sağladığını fark etmiş kısa saçı benimsemeye başlamışlar ve zamanla öyle kalmış falan..

Nerden aklıma geldi lan bu
  • yok çekiştirdi sadece
  • chtsydn kullanıcısına yanıt
    hocam daha dünya savaşları esnasında çıkan bitlenme problemi için kısa saç tercih edilmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.