Şimdi Ara

Yolda gördüğüm bir çift. Çok ilginç.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz önce eve gelirken bir çift gördüm el ele yürüyorlardı. Yanlış anlaşılmasın ama arkadaşlar adam mahalle köşelerinde yoldan geçenlere laf atan, kavga eden, küfürbaz tipler olur ya öyle bir tipi vardı inanmazsınız boyu 1.60 falandı adamın 35-40 yaşlarında falandı. Ayıptır söylemesi kız olsam göz göze gelsek ortamdan uzaklaşacağım bir tip. Elini tuttuğu kız o kadar güzel, hanımefendi bir kıza benziyor, abartmıyorum 18 yaşında falandır dünya güzeli. 10 üzerinden puan versem kıza 8 veririm yani. Çocuğu olması mümkün değil tiplerin birbirine alakası yok. Hayat kadını diyeceğim hiç benzemiyordu düzgün bir kıza benziyordu ve halinden çok memnun, mutlu görünüyordu. Sevgilisi olduğu kesin çünkü bayağı 2 sevgili gibi yürüyorlardı elleri falan. Demek istediğim bu nasıl olabiliyor? Yani adamın içi güzel diyeceğim yürüyüşü falan apaçilere benziyordu resmen. Aklım hala almıyor, şaşkınlıklar içerisindeyim. Lütfen olasılıkları yazın arkadaşlar anlamama yardımcı olun bunlar nasıl sevgili olmuş?

• Aşk işte... Ota da konuyor boka da...
  • Adam vampir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baba arayışı. Kızınız olursa sevgi gösterin, yoksa böyle olur..

• Para, para, para.

• Böyle şeylere bende denk geliyorum hertürlü ihtimal olabilir.Çocuk belki kızı esrar bağımlısı yapmıştır

• Benim bile icim gitti

• Bi SS alaydın ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle şeyleri bende anlamıyorum..bizim göremeyip te kızların gördüğü kesinlikle birşey olmalı :D
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    Ya bırakın bu SS alaydınları. Telefonu çıkarıp yolun ortasında adamla kızın fotoğrafını mı çekeceğim?

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaturel -- 31 Mayıs 2014; 11:23:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaturel

Biraz önce eve gelirken bir çift gördüm el ele yürüyorlardı. Yanlış anlaşılmasın ama arkadaşlar adam mahalle köşelerinde yoldan geçenlere laf atan, kavga eden, küfürbaz tipler olur ya öyle bir tipi vardı inanmazsınız boyu 1.60 falandı adamın 35-40 yaşlarında falandı. Ayıptır söylemesi kız olsam göz göze gelsek ortamdan uzaklaşacağım bir tip. Elini tuttuğu kız o kadar güzel, hanımefendi bir kıza benziyor, abartmıyorum 18 yaşında falandır dünya güzeli. 10 üzerinden puan versem kıza 8 veririm yani. Çocuğu olması mümkün değil tiplerin birbirine alakası yok. Hayat kadını diyeceğim hiç benzemiyordu düzgün bir kıza benziyordu ve halinden çok memnun, mutlu görünüyordu. Sevgilisi olduğu kesin çünkü bayağı 2 sevgili gibi yürüyorlardı elleri falan. Demek istediğim bu nasıl olabiliyor? Yani adamın içi güzel diyeceğim yürüyüşü falan apaçilere benziyordu resmen. Aklım hala almıyor, şaşkınlıklar içerisindeyim. Lütfen olasılıkları yazın arkadaşlar anlamama yardımcı olun bunlar nasıl sevgili olmuş?

kadınların parası için erkeklerle yaptıklarını bilsen miğden bulanır ;) neler yaşadı neler gördü bu gözler

• quote:

Ya bırakın bu SS alaydınları. Telefonu çıkarım yolun ortasında adamla kızın fotoğrafını mı çekeceğim?

Evet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bize bakan çocuk sen miydin
  • abi yanlış anlama sende yakışıklı sayılırsın
  • quote:

Ya bırakın bu SS alaydınları. Telefonu çıkarım yolun ortasında adamla kızın fotoğrafını mı çekeceğim?

çeksen bu sefer de senin anana bacına yapsalar hoşuna gider mi? ciler gelir... ne yapsan yaranamazsın zaten... hep bi trolleme ayakları...
  • Bu olayı bende bir türlü anlamıyorum ,geçen gün bende böyle bir olaya tanık oldum , kız bebek gibi güzeldi kıyafetleride düzgündü fiziğide iyiydi yanındaki çocuk ise amele yanıklı köylü barzo tipti ,eşortman giymiş paçaları dapdardı tam apachi işi giyinmişti ama gel gör ki kızı nasıl tavlamışla el ele geziyorlardı.Bunu görünce tüm kızlardan sogudum resmen ulan biz o kadar yakısıklız düzgün bir kız bulamıyoruz adam fıstık gibi kızı kapmış bu işler nasıl oluyor anlam veremiyorum vallahi.Herhalde zıt kutuplar birbirini çekiyor.Bazende yakışıklı erkeklerin yanında şişko çirkin kızlar görüyorum.Gönül bu işte neye konacagı belli olmuyor demekkki.İnşallah bizde hem huyu hem yüzü hemde fizigi iyi olan bir hatun buluruz kardeşlerim
  • İç güzellikle yargılayın biraz. Bu kadar takılmayın tipe. Din felan bilseniz günah yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksalih

quote:

Biraz önce eve gelirken bir çift gördüm el ele yürüyorlardı. Yanlış anlaşılmasın ama arkadaşlar adam mahalle köşelerinde yoldan geçenlere laf atan, kavga eden, küfürbaz tipler olur ya öyle bir tipi vardı inanmazsınız boyu 1.60 falandı adamın 35-40 yaşlarında falandı. Ayıptır söylemesi kız olsam göz göze gelsek ortamdan uzaklaşacağım bir tip. Elini tuttuğu kız o kadar güzel, hanımefendi bir kıza benziyor, abartmıyorum 18 yaşında falandır dünya güzeli. 10 üzerinden puan versem kıza 8 veririm yani. Çocuğu olması mümkün değil tiplerin birbirine alakası yok. Hayat kadını diyeceğim hiç benzemiyordu düzgün bir kıza benziyordu ve halinden çok memnun, mutlu görünüyordu. Sevgilisi olduğu kesin çünkü bayağı 2 sevgili gibi yürüyorlardı elleri falan. Demek istediğim bu nasıl olabiliyor? Yani adamın içi güzel diyeceğim yürüyüşü falan apaçilere benziyordu resmen. Aklım hala almıyor, şaşkınlıklar içerisindeyim. Lütfen olasılıkları yazın arkadaşlar anlamama yardımcı olun bunlar nasıl sevgili olmuş?

kadınların parası için erkeklerle yaptıklarını bilsen miğden bulanır ;) neler yaşadı neler gördü bu gözler

anlat da dinleyek keke

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.