Şimdi Ara

yoksa kandırılıyormu bu insanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • zamanında kurşun geçirmez diye satılan arabalar yalanmıydı adamlar o zaman bu silahlarla test yapmadılarmı kendim için söylüyorum artık kurşun geçirmez diye hiçbir araca fazladan kuruş vermem ne demek istediğimi bu videoyu izleyince anlayacaksınız.http://goo.gl/SrfkYf

• Videoyu izledim ne demek istedigini gene anlamadim ben. O degilde adamlar v12 mersoyu parcaladi ya. Ne kacardi o kimbilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurşun geçirmez diye satılan bir arabaya silahla ateş açıyorlar araba parçalanıyor bu sizce normalmi ?
  • Bu arabaları alanlarda genellikle ödemiyor zaten..

• mercedes kendini geliştirmiş demekki diğer videoda kalbura dönmüştü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadaş32

kurşun geçirmez diye satılan bir arabaya silahla ateş açıyorlar araba parçalanıyor bu sizce normalmi ?

Kursun gecirmez diyemi satilmis o araclar? Onu anlamadim. Kac kisi almistirki

• Silah ve araba ayni yilda mi uretilmis bu da onemli

• Zırhlı arabanın özelliği ateş açıldığında hızla oradan kaçabilmektir. Kurşun geçirmeme özelliği kaporta sacıyla değil, kaportanın altına konulan levhalarla sağlanır. Arabanın kevgire dönmesi normaldir.
  • Kurşun geçirmez cam ilelebet kurşun geçirmez diye birşey yok. Zaman geçtikçe teknoloji ilerliyor tabi ancak kurşun geçirmez camdaki amaç ilk birkaç mermiyi tutup yolcunun kaçış yapabilmesini sağlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.