Şimdi Ara

Ykb Tlcard BKM ıle %20 puan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
11
Favori
4.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: graphys

Hızlı al BKM express ile puan vermiyor. Sadece 30 TL anında indirim veriyor.

Puanı Hızlıal değil, Yapı Kredi Bankası veriyor.
  • O verilen puan değil , indirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasaoglu1

Şimdi
    Arkadaşlar
    350 tl hızlı al BKM express 30tl veriyor.Tl kartla yaparsam 25 alıcam TOPLAMDA :25+30=55 TL PUAN
    TLKART ilk 100 tl alışverşimi yaptım sonrakilerde 10 tl puan kazanımı başlamış olacak.
    a101'den 100tl harcaması yapıcam o kampanyayada katıldım. Gıdayada katıldım ilk 75 üstü olacak. TOPLAMDA 10+10+ 5 =25 TL PUAN
    Herhangi bir gıda 100 tl alışverişi TOPLAMDA 10+10=20 PUAN
    Akaryakıt da katıldım. İlk alışverişim 100 tl olacak TOPLAMDA 10+5=15 PUAN
    ikinci akaryatım 100 tl olacak TOPLAMDA 10+10=20 PUAN
    WORD PUAN TOPLAMLARI
    55+25+20+15+20= 135 PUAN(TL)
    NAKİT HARCAMALARIM TOPLAM 750 TL

ARKADAŞLAR DİKKAT EDİN ALIŞVERİŞ KOLİK YAPACAK

750 TL asgari ücretliler için zor durum.....

Kendinizi sıkıştırmayın..Paranız varsa harcayın...

Kimseyi kötülemedim..

İlk 100 tlden sonra 10 TL hangi gruplarda var. Orada akaryakıt yok hesaplamanız yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

O verilen puan değil , indirim.

Kampanya 16 Kasım-31 Aralık 2014 tarihleri arasında BKM Express ödeme seçeneği ile World Üye İşyerleri’nden tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri internet alışverişlerinde geçerlidir.
    Kampanyaya tüm Yapı Kredi bireysel banka kartları ile yapılan işlemler ile, Play TLcard dahildir. Business TLcard dahil değildir.
    Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL puan kazanabilecektir.
    http://www.tlcard.com.tr/kampanyalar/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hızlıal 30 TL indirimden bahsetmiştim, puan değil diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

ATM'de doğru yerden kontrol edip göremiyorsan, yoktur, hızlıal'da da çıkmaz zaten.

HOCAM atmden detay görebiliyormuyduk. geçen internet şubesininda aramadığım yer kalmadı. biryerde görmüştüm ama hatırlamadıydım.
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    Alakasız biryerden çıkıyordu Hocam. Bilgilerim sekmesinden mi neydi, ama beklemediğiniz bir sekmeden.
  • Migros'ta sorgulatmayı düşünüyorum.

• hizlial in sitesinden worldpuana alisveris yapmadan bakilabiliyor...

25 lira yatmais bana.. ne zaman ve ne kadar gecerli oldugunu nereden ogrenebilirim acaba? sanirim gecen ayki yuzde 20 puanla kazandim ama orada tarihlerle alakasi yok bana yatan paranin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 2 Aralık 2014; 14:05:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

hizlial in sitesinden worldpuana alisveris yapmadan bakilabiliyor...

25 lira yatmais bana.. ne zaman ve ne kadar gecerli oldugunu nereden ogrenebilirim acaba? sanirim gecen ayki yuzde 20 puanla kazandim ama orada tarihlerle alakasi yok bana yatan paranin...

Nerden, nasıl sorgulanıyor? Benim yalnızca banka kartım var. Hiçbir şekilde sorgulatamadım.

• uye olman gerekiyor..
    100 lira gibi yuksek fiyatli urun ekle ( 5 liralik eklersen varsa 5 liralik puan gosterir, puan miktari urunden azsa puan miktarini gosterir ) en son odeme kisminda kart bilgilerini gir ( ad ve guvenlik numarasini kafadan atabilirsin, sadece kart numarasi ve sn kullanma tarihi onemli bir altinda puanla odemek istiyorum tarzi seye basinda ne kadar puan oldugunu ogreniyorsun )

bende nuvo kart var ordan bakiyorum.. masallah o kadar gerizekali ki adamlar ne internet bankaciligina ne de aplikasyona koymuslar... bankamatikten bakayim dedim fis istedim gecen 500 bilmem kac puan diyor kac liraya denk bile ogrenemioruz )

yada telefon bankaciligindan soyluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 2 Aralık 2014; 15:45:06 >
  • Koçtaş webde çok avantajlı oluyor. 160 tl alışveriş yaptım, 30 tl bkm indirimi oldu, karttan 130 tl çekildi. 25 TL de worldpuan gelecek.
  • Mesajla falan katılım istemiyor değilmi koşullarda yazmamış ama direkt alıyoruz ürünü?
  • akjed kullanıcısına yanıt
    evet
    en azindan ben atmadan kazandim

Biri dun(sanirim ) gelen 25 tl puanin son kullanma tarihini soyleyebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 2 Aralık 2014; 17:23:05 >
  • Hesapta 24 küsür puan gözüküyordu tlcarda yattı sandım ama puan 0 dedi kredi kartını denedik ona yatmış 20 lirasını harcadım. Acaba haberim olmadan başka bir kampanyadan mı yattı:)

• Arkadaşlar vi soru. Bu kampanyadan ayrı alışverişlerden 25 i geçmeyecek şekilde puan kazanılıyor mu?

• 2 tane bkm kampanyası var , mevcut üyeliğime tl kartımıda ekledim.Şimdi 2 kampanyadan mı puan gelecek yoksa sadece biri mi tam cevap bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.