Şimdi Ara

YİNE OLMUYO YİNE OLMUYO UFFF:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim sorunum dişlerimde... Dişlerim daha önceleri ayrıkdı ama şimdi daha da ayrılmış... dişlerimi düzenli fırçalıyorum, tuzlu gargara yapıyorum yine de olmuyo ne yapabilirim acaba? Lütfen yardım edin arkadaşlar...

• up.
  • Sağlık bölümünde aradıgın cevabı bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_34_murat

Arkadaşlar benim sorunum dişlerimde... Dişlerim daha önceleri ayrıkdı ama şimdi daha da ayrılmış... dişlerimi düzenli fırçalıyorum, tuzlu gargara yapıyorum yine de olmuyo ne yapabilirim acaba? Lütfen yardım edin arkadaşlar...

Arkadaşlar yardım edin lütfenn:(
  • Benim dişler gibi iç içe geçmiş olmasından iyidir. Diş ipi bile girmeyen dişlerimi düzenli fırçaladığım halde hızla çürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BX4TC

Benim dişler gibi iç içe geçmiş olmasından iyidir. Diş ipi bile girmeyen dişlerimi düzenli fırçaladığım halde hızla çürüyor.

Ama çok ayrık ve görüntü çok çirkin... Tel de taktırmak istemiyorum arkadaşlar lütfen bana yarsım edin...
  • up up up!!!
  • Dişçiye gitmekten başka çaren yok..Ayrıca tıp bu konuda çok ilerledi...Mesela millet çocukken dişlerim güzel gözüksün diye tel takıyordu..Büyüme çağından sonra tel taksanda dişlerin düzelmiyor..Ama adamlar bi yolunu bulup tüm dişlerini aynı hizaya ve araları boşluk olmıyacak şekilde yapabiliyor..Onun için forumdan medet umma..Sigortan varsa bi dişçiye git...
  • Evet dişçiye gitmen gerek forumda cevap bulamassın bu soruna
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

Dişçiye gitmekten başka çaren yok..Ayrıca tıp bu konuda çok ilerledi...Mesela millet çocukken dişlerim güzel gözüksün diye tel takıyordu..Büyüme çağından sonra tel taksanda dişlerin düzelmiyor..Ama adamlar bi yolunu bulup tüm dişlerini aynı hizaya ve araları boşluk olmıyacak şekilde yapabiliyor..Onun için forumdan medet umma..Sigortan varsa bi dişçiye git...

diş teli her yaşta takılabilir..

@ murat_34_murat

kaç yaşındasın arkadaşım sen..??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.