Şimdi Ara

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
7.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Üniversitemiz, bilimsel veriler ışığında çağımızın ihtiyacına cevap veren araştırma faaliyetleri ile bilim ve teknolojiye katkıda bulunacak, donanımlı bireyler yetiştirmek amacıyla ülkemizin 97 inci ve başkentimiz ANKARA' nın beşinci devlet üniversitesi olarak (27648 sayı ve 21 Temmuz 2010 tarihinde resmî gazete yayımlanan karar uyarınca) 7 fakülte, 1 yüksekokul ve 4 enstitü ile 1 konservatuarla 03 ekim 2011 tarihinde eğitime başladı.

Site: http://www.ybu.edu.tr

Rektör: Prof. Dr. Metin DOĞAN

2011-2012 dönemi taban puanları ve bu sene açılan bölümler

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

Rektörümüz Prof.Dr.Metin Doğan'nın TRT OKUL'daki "Rektörler Anlatıyor" adlı programdaki konusması

Arkdaşlar foruma baktım üniverstemle ilgili konu bulamadım eksiklik hissettim açma gereği duydum bu konuyu
    tercih döneminin bitmesine az kaldı bu üniversteyi yazmayı düşünen tercih eden kafasında sorusu olan varsa burdaym sorularınızı yanıtlayabilirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilaslan5 -- 2 Ağustos 2012; 6:07:00 >

• bende yeni açılan yönetim bilişim sistemlerini düşünüyorum ama üniverste hakkında tam bilgi sahibi olamadım birde bartın üniverstesi var
  • Kaç gündür YBU Elektronik Haberleşme hakkında bilgi almaya çalışıyorum ne fakülte ne de bölüm hakkında bilgi bulamadim.Mühendislik fakültesinin nerede olduğunu bile bulamadim.Çok fazla yerleşke var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: embatasarim

bende yeni açılan yönetim bilişim sistemlerini düşünüyorum ama üniverste hakkında tam bilgi sahibi olamadım birde bartın üniverstesi var

işletme fakültesi bu sene açılacak bölüm hakkında tam bi bilgim yok eğer kazanırsan bölümün ilk mezunlarından olabilirsin. Üniversite hakkında hangi bilgiye sahip olmak istiyorsan sorabilirsin aklına takılan ne varsra
  • Ya üniversite biraz dağınık bir halde inşaa edilmiş olması kafama takılıyor yani kampüs ortamı varmı kalacak yer sıkıntısı varmı birde eğitim kadrosu konusu kafama takılıyor genel olarak bilgi verebilirsen sevinirim bakalım belki ankarada tanışırız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyNeRGeNIX

Kaç gündür YBU Elektronik Haberleşme hakkında bilgi almaya çalışıyorum ne fakülte ne de bölüm hakkında bilgi bulamadim.Mühendislik fakültesinin nerede olduğunu bile bulamadim.Çok fazla yerleşke var.

mühendislik fakültesi için forum ankaranın karışıda bina kiralandı şuanda tadilatta olduğu için öğrenciler yeni dönemde ilk 2-3 ay etlik yerleşkesinde bulunacak üniverstenin ana kampüsü çubukda esenboğanın karşısına yapılıyor rektörün konuşmasını izlersen görürsün 2 sene içinde ana yerleşkenin bitmesi bekleniyor
  • peki ingilizce hazırlık eğitimi nerede verilecek?
  • bende ybü yönetim bilişim yazmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararsız153

peki ingilizce hazırlık eğitimi nerede verilecek?

hazırlık kampüsü normalde etlik yerleşkesii zaten mühendisler geçiçi bi durum için bi süre orada ders görecek
    etlik yerleşkesi antares avm ile keçiören belediyesi yüzme havuzunun yanındadır yeri gerçekden güzel yerde
  • Arkadaşlar sizce ıışk üniverstesi %50 burslu mu yoksa ybü mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilaslan5

quote:

Orijinalden alıntı: kararsız153

peki ingilizce hazırlık eğitimi nerede verilecek?

hazırlık kampüsü normalde etlik yerleşkesii zaten mühendisler geçiçi bi durum için bi süre orada ders görecek
    etlik yerleşkesi antares avm ile keçiören belediyesi yüzme havuzunun yanındadır yeri gerçekden güzel yerde

teşşekkürler sağolun
  • Usta benimde malzeme mühendisliği ikinci öğretim tuttu hadi hayırlısı bakalım
  • Makine mühendisligi oldu.

Hayırlısı arkadaslar. Bundan böyle burası ana konularımdan biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DirKuyt11

Makine mühendisligi oldu.

benimde makine oldu hayırlısı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DirKuyt11

Makine mühendisligi oldu.

hocam kaç binle makineye girdin,ben de orayı istiyorum da, ösym nin sitesine giremiyorum delirecem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: güneşe_kafa_atan_pire

Usta benimde malzeme mühendisliği ikinci öğretim tuttu hadi hayırlısı bakalım

benim bölüme gelmişin tebrik ederim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: güneşe_kafa_atan_pire

Usta benimde malzeme mühendisliği ikinci öğretim tuttu hadi hayırlısı bakalım

benim bölüme gelmişin tebrik ederim :)

Teşekkür ederim. Nasıl bölüm öğretmenler dersler biraz bahsedebilirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güneşe_kafa_atan_pire -- 18 Ağustos 2012; 2:10:25 >
  • bölüm öğretmenleri hakkında pek bi bilgim yok çünkü herkes bu sene başlayacak bölümüne geçen sene hemşirelik bölümü hariç herkes hazılık okuyordu hazırlık eğimine gelirsek oldukca zor geçme notu 70 bu sene 270 kişi eylül ayındaki sınava kaldı buna bende dahil bu arada hazırlık 3 kurdan oluşuyor beginner elementary ve intermatdiate eylül ayındaki muafiyet sınavından alcan not kurunu beliryor hazırlık hocalarısı ise bildin her ünideki hazırlık hocaları ne eksileri var ne artıları zaten çoğu gaziden ankaradan gelme
  • psikoloji kazanan var mı ?
  • quote:

bölüm öğretmenleri hakkında pek bi bilgim yok çünkü herkes bu sene başlayacak bölümüne geçen sene hemşirelik bölümü hariç herkes hazılık okuyordu hazırlık eğimine gelirsek oldukca zor geçme notu 70 bu sene 270 kişi eylül ayındaki sınava kaldı buna bende dahil bu arada hazırlık 3 kurdan oluşuyor beginner elementary ve intermatdiate eylül ayındaki muafiyet sınavından alcan not kurunu beliryor hazırlık hocalarısı ise bildin her ünideki hazırlık hocaları ne eksileri var ne artıları zaten çoğu gaziden ankaradan gelme

ingilizceyi iyi öğretiyorlarsa sorun yok benim için çünkü sıfırım geçeriz heralde hazırlıktan aldığımız eğitimle

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.