Şimdi Ara

Yılbaşında IMEI hakkı tekrar açılmaması sorunsalı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
4
Favori
9.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

o yurtdışında yaşayıp ülkeye gelenler için diye galiba pasaporttaki giriş çıkışı e devletten işleyip 2 kere 30 gün ekstra ekleyebiliyor ( 30+30 toplam 60 )

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler
  • dr_gorunmez kullanıcısına yanıt
    Yılbaşında IMEI hakkı tekrar açılmaması sorunsalı.

Muhtemelen kayıt bulunamadı diyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farfaraway21 -- 9 Ocak 2024; 22:41:6 >
  • Selamlar herkese. Bugün açıldı benim de. İki hattım da şu an "KAYITDISI OLDUGU TESPIT EDILEN IMEI" durumunda gözüküyor ama açıldı. Şöyle de saçma bir detay var bugün paketim yenilendi belki oradan bir ilişkilendirme yapılmış olabilir, tesadüf de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nfp6600 -- 10 Ocak 2024; 2:9:4 >
  • Herkesin açıldı galiba. Buralar sessiz...
  • Arkadaşlar iPhone 14 var pasaport kayıtlı kendim kullanıyorum sorun yok lakin geçen sene eşim kullanıyordu bir anda şebeke gitti şuna onu hattı çalışmıyor şimdi 2024 de kullanabilir miyiz onun hattı çalışır mi ? sanırım kayıtsız gibi 4 ay filan çalışıyor normalde pasaport sahibinin üstüne çalışıyor ama
  • Benim telefonum 3 Şubat tarihi itibariyle hala açılmadı. Nereye itiraz edipte açtırabiliriz?
  • :) imei kaydı için bir kişi koymuşlardır. Tüm Türkiye'nin imei numarasını sırayla giriyordur bence, vakit alıyor haliyle böyle olursa.

• veysim47 V kullanıcısına yanıt

ime yabancı ülkelerde black list olmuş olabilir bu tarihe kadar acilmasi lazımdı .

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt
    İşte başvurupta açtırabileceğim bir yer var mı diye merak ettim yoksa herkesin açılmış
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.