Şimdi Ara

YGS5:355 BU SENE KAÇA GELİR SİZCE???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle ciddi yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Geçen sene ygs de 355 yaptım en büyük sorunum süreydi.Netlerim mat:34d1y tur:32d7y sos:15d5y fen:7d1y.Aslında kafamda nasıl çalışacağımı az çok şekillendirdim ama sizlerin de yardımını bekliyorum.İyi bir çalışmayla bu puanı kaça çekebilirim sizce?
    NOT:Fen temelim var ama süre yetmiyor

• kim nerden bilsin arkadaş anlıyorum seni de saçma sapan bir soru olmuş oluyor bu

fenle uğraşacagına sosyal yap türkçe netini arttır demekki matematikde de çok zaman kaybediyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLG#

kim nerden bilsin arkadaş anlıyorum seni de saçma sapan bir soru olmuş oluyor bu

fenle uğraşacagına sosyal yap türkçe netini arttır demekki matematikde de çok zaman kaybediyosun

evet matematikte zaman kaybım var onu telafi etmenin en iyi yolu deneme çözmek galiba
  • matematiğin çoğu tmye göre iyi. Sosyalı ve türkçeyi 35 civarlarında yapıp matı da bu şekilde tutabilirsen fen yapmasan bile 420 430 civarlarında bir puana ulaşman zor değil bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bleed-mrt

matematiğin çoğu tmye göre iyi. Sosyalı ve türkçeyi 35 civarlarında yapıp matı da bu şekilde tutabilirsen fen yapmasan bile 420 430 civarlarında bir puana ulaşman zor değil bence.

Hedefim matıda yukarı çekmek hocam.Sınava kadar sadece mata ait 3 deneme kitabı ve soru bankalarından kendimi eksik hissettiğim yerler ile ilgili soru çözmek niyetindeyim.Sosyalde konu eksiğim var onları tamamlayıp bol deneme diyorum.Türkçede de kesinlikle deneme üzerinden gideceğim.Bu arada hedefim ygsye kadar mat2 yi bitirmek umarım bu dediklerimi yapabilirim
  • bence bildiğin konulara da çalış. Biliyorum diye çalışmamazlık etme. Asıl hedefin lys olsun. Ygsnin önemi az gerçekten. Umarım yaparsın. Ben de mezunum bu sene :D

• bleed-mrt B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zaten şu an bile unutmuş gibiyim kesin çalışacağım ve sık tekrar yapacağım geçen sene yaptığım en büyük hatalardan biri tekrar yapmamak
  • aynen benim de hatam tekrar yapmamak oldu.

• bleed-mrt B kullanıcısına yanıt
    Bir de ygs için yeteri kadar deneme çözmedim bu da özellikle zamanı ayarlama konusunda çok sıkıntı yarattı
  • ilk 1k olur muhtemelen
  • Valla kardeşim ygs de ilk 1knın yanından geçememde tm2 ham puanda hedefim ilk 2k
  • 500 yaparsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.