Şimdi Ara

YGS YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biraz yardımınıza ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim sınıf arkadaşlarım okul arkadaşlarım resmen çatır çatır ygs çalışmaya başladılar ama benim hiç içimden gelmiyor pazartesi olsun başlarım 1 hafta geçsin başlarım derken yaz tatilini de yarıladık hala başlamadım açıkçası pek bilinçli değilim kaynak anlamında hangi yayınlar iyidir, önerileriniz var mı ? varsa paylaşın lütfen sayısal öğrencisiyim bu arada

• up çekelim
  • Ben şimdi sana çalışmaya başla desem başlıcan mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YGS den Fem Simetri yi öneririm sana. Bende sadece Kimya'sı vardı ama çok hoşuma gitmişti. Ayrıca ben de kendimi motive edemiyorum bu aralar. 1.5 hafta sonra dersanem başlayacak. Kampa sokacağım kendimi , bugün akşam başlayacağım. Sen de başla , dersaneye gidiyorsan , dersanen açılana kadar; gitmiyorsan okul açılana kadar ciddi ciddi çalışmaya başla. Günde 6-7 saat. İmkansız değil , hayallerimizin peşinden koşmalıyız. :)
  • Çalış diyen birçok kişi var zaten :D kaynak ve varsa önerilerinizi sormuştum
  • eğer temelin yoksa simetri zor gelir sana. başla matematiğe o zaman derim. türkçe paragraf kitapları var onları çözmeye başla 1 haftada da kimya ygs biter ohh tamamdır.
  • Çok teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara :) ben final kimya ygs lys aldım ona zor demişlerdi ama henüz hiç çözmedim boş boş duruyor :D

• Bu arada fem dersanesine kayıt oldum simetrileri dersane vermez mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.