Şimdi Ara

Yeter artık ya bıktım okuldanda herşeyden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • And.Lisesi 2.sınıf öğrencisiyim bugün mat sınavım vardı ancak dün uykusuzdum ve çalışamadım sabah kalktım çalışmak için uyuyakaldım.Ve iyi birşey beklemiyorum sınavdan Polinomlardandı sınav sadece çok fazla çarpanlara ayırmadan soru yoktu daha önce quizde 70 almıştım ama olmadı geçen günkü çoğrafya sınavından da iyi birşey alamadım manita desen oda yok tip varda hem uğraşmak istemiyom hemde utangaçlık var.

çok şükür bunlar dışında derdim tasam yok ama dünyaya gelmeyi benmi istedim şimdi işin gücün yoksa oku okadar tıp bile kazansam 30 yaşında anca kendime gelmiş olurum.Allaha istan etmek çok yanlış birşey zaten öyle birşey yapmıyorum şu anda ama ya bi yardım edin abiler çok canım sıkkın ya

not. manyak deli v.s. değilim.Sadece 1 haftadır böyle yordun bitkin tembel biriyim

• quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadaş

And.Lisesi 2.sınıf öğrencisiyim bugün mat sınavım vardı ancak dün uykusuzdum ve çalışamadım sabah kalktım çalışmak için uyuyakaldım.Ve iyi birşey beklemiyorum sınavdan Polinomlardandı sınav sadece çok fazla çarpanlara ayırmadan soru yoktu daha önce quizde 70 almıştım ama olmadı geçen günkü çoğrafya sınavından da iyi birşey alamadım manita desen oda yok tip varda hem uğraşmak istemiyom hemde utangaçlık var.

çok şükür bunlar dışında derdim tasam yok ama dünyaya gelmeyi benmi istedim şimdi işin gücün yoksa oku okadar tıp bile kazansam 30 yaşında anca kendime gelmiş olurum.Allaha istan etmek çok yanlış birşey zaten öyle birşey yapmıyorum şu anda ama ya bi yardım edin abiler çok canım sıkkın ya

not. manyak deli v.s. değilim.Sadece 1 haftadır böyle yordun bitkin tembel biriyim

• Lisede 1. sınıfta 2 kere kaldım okuldan atıldım 1 sene açık lisede okudum şuan 2 senedirde mesleki açık liseye gidiyorum kız desen yok çok samimi arkadaşlarım var.Hayat devam ediyor
  • dersleri kafaya takma.2 3 sınavın kotu gecit diye bu kadar kasmaya gerek yok.Telafisini yaparsın mutlaka...bizde gectik o yollardan hiç ole kendini sıkma.Kendini sıkma dediysen hepten de salma dersleri sadece abartma ole bunalım yapmaya gerek yok...
  • Eğer sıkıldıysan hayatını bana verebilirsin eyfel kulesinden falan atlarım zevkli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hissetme -- 4 Kasım 2009; 16:08:32 >
  • sayısal öğrencisiyim en iyi dersim ingilizce dile gitsem meslek yok nolcağım belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Marley

Lisede 1. sınıfta 2 kere kaldım okuldan atıldım 1 sene açık lisede okudum şuan 2 senedirde mesleki açık liseye gidiyorum kız desen yok çok samimi arkadaşlarım var.Hayat devam ediyor

2 kere kalmayı nasıl başardın acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

quote:

Lisede 1. sınıfta 2 kere kaldım okuldan atıldım 1 sene açık lisede okudum şuan 2 senedirde mesleki açık liseye gidiyorum kız desen yok çok samimi arkadaşlarım var.Hayat devam ediyor

nasıl geçiliyorsa tam tersini yaptım
  • sağolun beyler de kafada ne meslek seçimi var ne bişey cidden çöle bi plan yapsam 10-20 yıl sonra nolcam diye hiçbişey çıkmıo kafada napcam ben læ
  • Asker Ol Milleti Dövdükçe Rahatlarsın Al Sana Hayat Adam Döv Para Kazan

Not:Askerliği Kazanırsan İlk Seneler Çok Dayak Yiyorsun Ama Seneler Gelip Geçici
  • quote:

quote:

quote:

İyi taktik

• quote:

Orijinalden alıntı: TaMaM MaRiQuAnTe

quote:

quote:

quote:

İyi taktik

Tüm okuyan arkadaşlara tavsiyem hiç bir kızla birlikte olmayın serseri diye tabir ettiğimiz insalarla iletişimi kesin sadece kafanızı okumaya verin sadece okuyun.Yoksa benim gibi sürünürsünüz böyle açık liselerde

• Şurada 5 ayım kaldı ygs sınavına sadece sabrediyorum.Ondan sonra paşayım valla
  • yok be abi düzenli çalışsam manitada olur dersde olur ama olmuyo işte başlıcam artık düzenli çalışcam
  • keşke yaşın yetsede askere alsalar seni insan gerçektende sivildeki hayatının kıymetini askerde anlıyor 15 ay boyunca 460 gün tıraş olmak zorundasın botlarını boyamak zorundasın evinden uzaktasın TV YOK Bilgisayar YOK İnternet YOK Cep Telefonu YOK gazete YOK dış dünyadan sadece haftada 1 kere haber alabiliyorsun onuda düğmenin birisinin kopması gibi abuk sabuk nedenlerle ceza almazsan 2 saat nizamiyeye uygun adım yürü 2 saat nizamiyeden uygun adım gel sabah 8 akşam 4 şimdi sana söylediklerim bir kulağından girip diğer kulağından çıkacaktır eminim tıpkı bir zamanlar benim yaptığım gibi aslında daha doğrusu insan yaşamadan hiç bir şeyi anlamıyor haa birde her sabah saat 5 te koğuş kalk diye bir sesle uyanmak 11-1 1-3 3-5 nöbetleride var İzne felan geldiğinde trafik polislerinin çaldığı düdükler işkence gibi gelicek sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neonight

keşke yaşın yetsede askere alsalar seni insan gerçektende sivildeki hayatının kıymetini askerde anlıyor 15 ay boyunca 460 gün tıraş olmak zorundasın botlarını boyamak zorundasın evinden uzaktasın TV YOK Bilgisayar YOK İnternet YOK Cep Telefonu YOK gazete YOK dış dünyadan sadece haftada 1 kere haber alabiliyorsun onuda düğmenin birisinin kopması gibi abuk sabuk nedenlerle ceza almazsan 2 saat nizamiyeye uygun adım yürü 2 saat nizamiyeden uygun adım gel sabah 8 akşam 4 şimdi sana söylediklerim bir kulağından girip diğer kulağından çıkacaktır eminim tıpkı bir zamanlar benim yaptığım gibi aslında daha doğrusu insan yaşamadan hiç bir şeyi anlamıyor haa birde her sabah saat 5 te koğuş kalk diye bir sesle uyanmak 11-1 1-3 3-5 nöbetleride var İzne felan geldiğinde trafik polislerinin çaldığı düdükler işkence gibi gelicek sana

Katılıyorum arkadaşa...

• Olur öyle.
  • Hayat zor...
  • Bahane abicim bahane önceden çalışsaydın. Dertlerinde çok büyük dertmiş sanır gören.
  • Len Olm Manyak mısınız?

Yayın taşşagınızı oturun 32 yasındayım, ogrenciliğin gozunu seveyım ..... sizlere abi tavsiyesi : 1-sigaraya asla bulasmayın (ezik olmak ıstersenız o baska)

2-Derslerınızı ciddiyetle calısın ,yaw bu gercek hayatta işe yarar mı dıye hayıflanmayın,işe yarıyor emin olun
    3-Sevgiliniz olsun
    4-mesleğinizi iyi belirleyin ,
    5-en az 2 tane hobınız olsun bırınde uzmanlasın ,ben mesela model ucak ıle ugrasıorum
    6-gezın tozun eglenın ,gezebıldıgınız kadar yer gezın ,bu memleket muhtesem bır yer,
    7-2 yabancı dıl
    8-bunalacaksınız ,zor gunler gecıreceksınız, hatta bunalıma gıreceksınız -sızı temın ederım ,bunu herkes yasıyor- önlem olarak korkularınızın ustune gıdın bır sorun kalmıyor.
    9-ASLA ama ASLA bir şeyi ertelemeyın.
    10-Sorumluluklarını yerıne getırmeyı unutma , ders -iş neyse yap ciddi ,anlayarak ,sal gıtsın bır sınavdan dusuk puan almıssın ,muhım olan ogrenmen.
    11-turev,integral ve geometri (trıgonemetrı de dahıl) , hayatta cok faydası oluor ıyı ogrenın.
    12-ulkenızın ve ınsanlarıının muhtesem olduklarını unutmayın.

sizden muhtac ınsanlar oldugunu unutmayın, ac ,acık,garıban bu yuzden ısraf etmeyın ,salya sumuk de zırlamayın herseye ...

şimdi bıkan kardesıme derım kı gıt bır duş al rahatla ,sonra matematıgı tekrar gozden gecır falan fılan ... sonra yayıl takıl , oh ne guzel yahu....he ayrıca hoslandıgın kızın yanına gıt ,acık acık soyle duygularını ,nolcak olm ,öcü degıl kı,

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.