Şimdi Ara

YETER ARTIK FENERLİ İSTEMİYORUZ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Demirören geldiğinden beri 3 yıldır her yıl en az 3 fenerli alıyor. bu yıl şu ana kadar rüştü ve mehmeti aldı. mehmet doğru transfer. beşiktaşın sağ açığa ihtiyacı var ve mehmet faydalı olur ama rüştü neden ? fenerbahçe 25 yaşındaki serdar ve volkanla oynarken beşiktaş niye 24 yaşındaki hakan arıkanla oynamasın. çünkü runje gidiyor. hakan arıkan varken 35 yaşındaki rüştüyü almak skandaldır. sadece fenerden adam alıp gereksiz transfer savaşı rövanşı balonu!

• Seba döneminde Anadoluda oynayan, Fbnin Gsnin talip olduğu bir oyuncuya bile teklif götürülmezken böyle gizli iş çeviriyorlar ya, yazıklar olsun.

Boğazından fb lokması geçmiş adam istemiyorum
  • üzülmeyin buda gelir buda gecer
  • Ben artık bişeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum.Taraftar olarak.Yetti !
  • eğer yabancı sınırını düşünerek bu transfer yapıldıysa rüştünün yerine hakanı oynatın muratıda yedeği yapın olsun bisin iki kaleci bu işi götürürdü

rüştüyü İS-TE-Mİ-YO-RUZ ULAN
  • Demirören uyuma Hakan Şükürü al. Hatta Hamiyi al Trabzondan süper olur, futbolu bırakmış olsa da bize hayat bulur.
  • Evet, Hakan Şükür'ü de alın...

quote:

Orjinalden alıntı: electra

Demirören uyuma Hakan Şükürü al. Hatta Hamiyi al Trabzondan süper olur, futbolu bırakmış olsa da bize hayat bulur.

• hay ben bu yönetimi....
  • Rakibinin Oğuzdan sonra en büyük simge isimlerinden birini alıyorsun..Orada dur bakalım...Bu öyle kolay bir iş değil...Buna asıl Fenerbahçe'nin üzülmesi lazım...Olaya biraz profesyonelce bakın...Öyle fenerli istmiyorumla yürümüyor bu işler...Bunlarda futbolun psikolojik savaşıdır...Önceden birsürü Galatasary'lıda alındı Trabzon'lu da .Onlar neydi o zaman?..Bence alındıysa gerçekten büyük iştir...Tabi Yönetim istifa o ayrı konu..Artık Beşiktaş aldığı yabancıyı iyi fiyattan satabilsin bu nedir ya sürekli cepten yiye yiye takımı borç batağına sokdular..Borcun çoğuda Demirören'e olan borç...
  • quote:

appiah gelse isterdiniz ama yada önder ile tuncay
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

quote:

Anlama kapasiten düşük galiba.Kim olursa olsun İSTEMİYORUZ ! Umarım anlarsın
  • Ronaldinho sizde olsun, bedavaya bize gelsin. Hiçbir zaman istemem. Çünkü ;
    hiçbiri İlhan ve Pascal gibi olamaz.

quote:

quote:

• quote:

Ronaldinho sizde olsun, bedavaya bize gelsin. Hiçbir zaman istemem. Çünkü ;
    hiçbiri İlhan ve Pascal gibi olamaz.

quote:

quote:

tamam hocam bende size ronaldinhoyu vermiyorum ama elimde müjdat yetkiner var heralde sizin başkan onuda alacak gbi duruyor ama appiah sizin orta sahadaki sıkıntıyı giderirdi bence adam gibi bir orta saha oyuncununz olurdu hem hırslı hem zenci de aradığınız gibi (borisso mduur nedir)

ilhan gibi forvetimiz yok zaten electra arıyoruz şuanda ama alınca demirören onuda ister diye çekindiklerinden alamıyorlarmış

@olivia o anlama muhabbetlerinden hoşlanmam bu bir ikincisi istemediklerini bende biliyorum electraya takılıyorum (heralde ciddi olsam oraya giden tuncayı yazmazdım) o bunu anladı adam gibi cevap verdi sen anlamamışsın atıp tutmuşsun...birdaha benden alıntı yaparken anlama kapasiten düşük,anlarsın gibilerinden kelimeler kullanma ok?

• O zaman şu sinirli anlarımızda bi nebze saygılı olmayı öğrenin.Cevabını aldığın bi şeyi uzatmanın manası yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: oLiViaa

O zaman şu sinirli anlarımızda bi nebze saygılı olmayı öğrenin.Cevabını aldığın bi şeyi uzatmanın manası yok

Anlama kapasiten düşük galiba.Kim olursa olsun İSTEMİYORUZ ! Umarım anlarsın

şu sözü kullanan ben miyim? tamm sinirli olabilirsinde su üstüne çıkmaya çalışmazsın bende tamm der geçerim ama sende bana böyle laflarla gelmeyeceksin....
  • flas flas flas bjk 'ye bu iki transfer yetmedi olayı kokten cozelim dedi aziz yıldırımı aldı

celal kolot'un gokteki yıldız degil heralde diye kastettiii budur heralde
  • rüştü Yabancı kontenjanını açmak için yapıldı hala anlamıyormusunuz. Hafta içi çok buyuk bir transfer gerçekleşecek göreceksiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.