Şimdi Ara

Yeter artık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Safaride filmleri dizileri kendi oynatıcısı ile seyretmek insanı kanser eder. Safari başka oynatıcı ile oynatmaya ve alt yazı desteğine izin vermeli. Ayrıca çözünürlükte secebilmeliyiz yoksa takılıp duruyor. Movie box a giriyor ordada alt yazı ekleyemiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çözünürlük ve altyazı konusunda haklısın. Ama iOS oynayıcısı mobil cihazlardaki en stabil ve sorunsuz oynatıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

Çözünürlük ve altyazı konusunda haklısın. Ama iOS oynayıcısı mobil cihazlardaki en stabil ve sorunsuz oynatıcı.

Siz oynatıcı görmemişsiniz. Arkadaştaki htc Öne m8 deki Mx playeri görünce ağzım acık kaldı. Aynı filmi aynı siteden ben iosun oynatıcı ile oynatmaya çalıştım o divxplanet dan hem filmin altına Türkçe alt yazı ekledi hemde takılmadan oynattı program torrent gibi çekti filmi resmen havasını Attı eleman amele muamelesi yaptı tabiri caizse bize.ö

• Çözünürlük olayında Haklısın ama video player çok stabil Çalışıyor .tek sorun Çözünürlük diye düşünüyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slant1111

Çözünürlük olayında Haklısın ama video player çok stabil Çalışıyor .tek sorun Çözünürlük diye düşünüyorum .

Çözünürlükten öte bana istediğim player ile oynatma imkanı vermeli. Bu androiddeki gibi filme tıkladığımda ne ile hangi uygulama ile filmi açayım diye sormalı. Böylelikle alt yazı ekleyen programlar filmi açar Güzelce izleriz.

• KemalAkman kullanıcısına yanıt
    Hocam apple a giden feedbackler e bağlı bu biraz 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.