Şimdi Ara

Yeşil Perde Nereden Temin Edebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa beyler. Öncelikle ben şu youtube işinde biraz acemiydim kabul ediyorum fakat aklımda çok güzel yeni bir proje var. Öncelikle odamı sütüdyoya dönüştürme gibi bir niyetim var açıkçası. Fakat bir yeşil perdeye verecek fazlacada param yok açıkçası. Bazı okuduklarıma göre terzilerden vs. pamuklu yeşil perdede alırsak eğer aynı işi görebilirmiş. Siz ne diyorsunuz. Ne yapsam bilmiyorum. Bilen arkadaşlar bir yardım edebilir mi ? Bir de ışıklandırma için önerebileceğiniz bir şeyler varsa eğer memnuniyetle bekliyorum

• Fotozeynep.com.tr den temin edebilirsiniz. Isik icin isik ayaklari ve kafalarindan alip softbos kullanarak hazir setlerden daha ucuza getirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer İstanbul'daysanız Sultanhamam'da Bursa Pazarı'ndan her türlü bu tarz kumaşı alabilirsiniz. Diğer yerlerde de büyük perakende kumaş satanlarda bulursunuz.
  • perdecilerde stor perde olarak bakabilirsin. 50-60 liraya halledemezsin ama bulabilirsin. stüdyo fonlarına en yakın materyal bunlar olabilir.
  • bende alıcam ama daha o aaşamaya gelmedim fakat çok pahalı olcagını düşünmüyorum perde yani sonucta kamera video sektöründen bagımsız. Zaten pahalı olması sırf sektörün pahalı olması. yeşil kartonlardan bile halledılır ama perde daha güzel olur
  • Kumaş fiyatlarının m2 si ortalama 15-20 lira. Ucuza da mal edilebilir.
  • Hayyamda Üçel var oradan alabilirsiniz güvenilirdir, komşumuzdur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.