Şimdi Ara

Yeşil Perde Nereden Temin Edebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa beyler. Öncelikle ben şu youtube işinde biraz acemiydim kabul ediyorum fakat aklımda çok güzel yeni bir proje var. Öncelikle odamı sütüdyoya dönüştürme gibi bir niyetim var açıkçası. Fakat bir yeşil perdeye verecek fazlacada param yok açıkçası. Bazı okuduklarıma göre terzilerden vs. pamuklu yeşil perdede alırsak eğer aynı işi görebilirmiş. Siz ne diyorsunuz. Ne yapsam bilmiyorum. Bilen arkadaşlar bir yardım edebilir mi ? Bir de ışıklandırma için önerebileceğiniz bir şeyler varsa eğer memnuniyetle bekliyorum

• www.refleksfoto.com a baktınız mı? hayyamda 3. katta bir firma bu tarz malzemelerde size temin edebliirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmenefsun

Sa beyler. Öncelikle ben şu youtube işinde biraz acemiydim kabul ediyorum fakat aklımda çok güzel yeni bir proje var. Öncelikle odamı sütüdyoya dönüştürme gibi bir niyetim var açıkçası. Fakat bir yeşil perdeye verecek fazlacada param yok açıkçası. Bazı okuduklarıma göre terzilerden vs. pamuklu yeşil perdede alırsak eğer aynı işi görebilirmiş. Siz ne diyorsunuz. Ne yapsam bilmiyorum. Bilen arkadaşlar bir yardım edebilir mi ? Bir de ışıklandırma için önerebileceğiniz bir şeyler varsa eğer memnuniyetle bekliyorum

Kendiniz çok kolay temin edebilirsiniz...
    Şöyle bir şey ?

http://www.perdesepeti.com.tr/stor_perde/koyu-yesil-neo-classic-stor-perde

http://www.sezerlerperde.com/urunler/ekonomik-stor-perde

Montajı kolay, kullanımı kolay...

• Stor Perdelerimiz % 30 oranında ışık geçirgenliği mevcuttr demişler Greenbox için malesef ışık geçirgenliği olmaması lazım. Kaliteli bir şey yapamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlinek1 -- 7 Mart 2016; 22:19:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.