Şimdi Ara

Yerleştirme sonuçlarını değerlendirme, muhabbet etme, şen vakit geçirme konusu (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
38
Favori
131.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynisini sana da ergenim benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salvoni S kullanıcısına yanıt
    tabi ki çalışmadım :) dedim ya iş yapmak zorundaydım ama derslerde temelim iyiydi hiç zorluk çekmedim konuları yenilerken. hayaller gerçekleşmeye yakınlaşınca çok şeyi göze alıyor insan :) ben de öyle yaptım hiç gocunmadım. Allah herkese nasip etsin istediklerini :)
  • üzüldüm bu tavrın için. öyle bir hava atma çabam olmadı hayatta. sadece kendi kendime uyguladığım psikolojik desteği size de vermek istedim. gerçekten zor iş çüknü öğrenci olup sınav stresi çekmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strola

quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zerrinteyze

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zerrinteyze

Çok ciddiyim eğer kazanmayım elveda hayat dicem 1 sene daha bekleyemem

O kadar kötü değildir.

Bursa'ya gelecek olanlara başarılar diliyorum. Sınavı bu kadar büyütmeyin ben hiç kitap açmadan girmiştim 2 sene önce.

Görüklede misin ;) bende bursadayım

Aynen görükledeyim.

Ben de bursadayim kurtulacagim insallah

Nesi var Bursa' nın ben memnunum, izmire gittim beğenmedim.

8 ay oldu bursaya tasinali 23 yasina girecegim nerdeyse alisamadim buraya ben de izmire bayiliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mirliv-a

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taurendrood

quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

En yüksek ihtimalle perşembe mi açıklanır arkadaşlar?

Aynen dostum ösym en geç perşembeye kadar açıklanacağını duyurmuş.

Bu duyuru nerede? Ben aradım tarafım bulamadım fake bir twitter hesabından başka birşey yok.

Sitesinde bir yerde vermiş

Aradım taradım bulamadım. Duyuruları da inceledim geçen yılın sonuçlarının 25'inde açıklanacağını yazmışlar geçen yıl fakat bu yılla ilgili bir bilgiye rastlamadım. İnşallah bu gece açıklanır kafamda saç kalmadı beklemekten

öyle bir şey yok dostum fake twitter hesaplarından kandırıyorlar milleti
    ösym öyle bir şey asla demez

• quote:

Orijinalden alıntı: hicdusunemem

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu duyuru nerede? Ben aradım tarafım bulamadım fake bir twitter hesabından başka birşey yok.

Aradım taradım bulamadım. Duyuruları da inceledim geçen yılın sonuçlarının 25'inde açıklanacağını yazmışlar geçen yıl fakat bu yılla ilgili bir bilgiye rastlamadım. İnşallah bu gece açıklanır kafamda saç kalmadı beklemekten

O zaman daha bekleyecegiz 25-26 sina kadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hicdusunemem

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman daha bekleyecegiz 25-26 sina kadar

yok yarın açıklanır

• BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    maalesef şu an ki sınav sistemimiz başka seçenek sunmuyor bizlere. Elektrik Elektronik mühendisliği yetenek ve istek işi ama gerçekten sınavda sorulan soruların çoğunu bilmek gerekiyor bu işi layığıyla yapabilmek için. Ben de ODTÜ'yü ya da İTÜ'yü kazanacak kadar puan yapamayacağımı bildiğim için bu yolu seçtim. bu üniversiteler gerçekten de harika. tanıdığım çok mezunları var.

Ben bu üniversiteler için kasmak yerine biraz puan biraz para kasma ikilisini tercih ettim. Ticari düşündüm yani. ODTÜ'yü kazanabilecek kapasite burada herkeste vardır ama o puanları alabilecek kadar ders çalışmak kimsede yok :) ders çalışabilme yeteneği yani :)

Hiçbirşey için geç değil. İnsanız biz sürekli değişiyoruz. Bugün ders çalışamazken yarın inek olabilirsin hayat bu. Gerçekten istemek meselesi. 2 yıl öncesiyle aynı değilsin 2 yıl sonra da aynı kalmayacaksın.
    Hem ülkemiz nitelikli mühendise, doktora, diş hekimine vb. herşeye aç. 40 yaşında da ODTÜ mezunu olsanız hayatınız değişir 20 yaşında da. Ben 22 yaşındayım. mezun olduğumda yaşım 27 28 olacak. olması gerekene göre geç bir yaş ama 22 yaşında mezun olanlardan fazla olarak da bende iş tecrübesi, bilgi, biraz daha hayat tecrübesi olacak.

Hep böyle düşündüm ve aslında insanı ileride tutan şeyin sadece tecrübe oldğunu gördüm. Diploma 1 adım götürürse tecrübe bilgi 5 adım. Hele de mühendisler için.

Hiçbirşey için geç değil.

• Ösym sayfasında F5 çeke çeke akk yi geçtim
  • arkadaşlar ösymde tanıdığı felan olan yok mu arayıp sorsun
  • 24ünde açıklanacak bence yani yarın gece

• Rize' ye gelecek arkadaşlar benimle iletişime geçsin.
  • Yarın Kadir gecesi ösym mübarek günlerde açıklama yapmaz millet ibadet ediyor olacak perşembe açıklar
  • Burak Kilanca neden inanmiyoruz arkadaslar? Adam gayet ogrenmis gibi. Bosuna beklemeyelim bence.

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    sen aldırma boşver konusur konusur susarlar
  • ARKADAŞLAR HUKUK YAZANLAR KİMLER BEN BU SENE GİRCEM HUKUK İSTIYORUMDA HERKES TERCİHLERİNDE MUTLU OLUR İNŞ
  • arkdslar bu güzel ülke üstünde yine kötü oyunlar oynanıyor tercihler kadir gecesi açıklnacak milletmizin ibadetini vesevaplarını akstmakiçin
  • OLABİLİR BENCEDE
  • quote:

Orijinalden alıntı: littlejoe6656

arkdslar bu güzel ülke üstünde yine kötü oyunlar oynanıyor tercihler kadir gecesi açıklnacak milletmizin ibadetini vesevaplarını akstmakiçin

kim planlıyor bu dediğini?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.