Şimdi Ara

Yerleştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Westte ilk 10 maçı attım beyler 8 win 2 lose gold 3 attı bu normal mi solo attım

• 30 level olana kadarki maçlarında kda na hangi rolde oynadığında göre kda na eğer orman oynuyorsan mesela ejder barondaki asistine ve diğer skor asistlerine herşeye bakıyorlar sıfırdan gold 3 olmak harika birşey bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel yerlestirmisler bence

• Sağlam yerleştirmişler
  • Temiz yerleştirmişler hocam
  • İyi yerleştirmişler

• kesin öyle bir şey vardır ve sana canı gönülden inandım normal oyun statlarının ilk 10 maça etki ettiğini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bomba yerleştirmişler de 1 hafta sonra tekrar sıfırlanıcak şimdiden hayırlı olsun
  • Haki_Tr kullanıcısına yanıt
    o zamanda yerleştirirler
  • Sana birşey inandırmaya çalışan yok. Hem sen kendini birşeye karşı kitlemiş isen ben bunu yıkamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eutropius Irmengard -- 30 Ağustos 2018; 21:33:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6Heimer6DONGER6

Sana birşey inandırmaya çalışan yok. Hem sen kendini birşeye karşı kitlemiş isen ben bunu yıkamam.

Alinti yaptigim arkadas dogru söylüyor öncelikle onu belirteyim.

Ben buraya zamaninda ayni seyi yazdigim zaman herkes dalga gecti inanan olmadi. Çünkü forumda takilanlan insanlarin kümesi en fazla gümüş ve KDA icin smurf hesap kasmamis tecrübe etmemisler.Size 30 lvl olana kadarki oyunlarin etkisini su sekilde bir kez daha aciklayacagim.

Normal hesabimda elmas 5 oyuncusuyum . Bazi herolarda tr 1. Si olmak istedigim icin yeni hesap acip Bronz 5 e yerlestirilip KDA kasma amacim vardi . İlk 30 leveli başari ile geçtim. Sira geldi dereceli oyunlara ;

İlk oyunumda 1 11 10 gibi bilerek feedlememe ragmen galibiyet aldim. 4 kere bilerek afk kaldim . 5 kere yenilgi aldim ve ister inanin ister inanmayin Silver 4 e yerlestirildim. İlk dereceli maçimda ise , silver 4 olmama ragmen plat oyuncularla eşleştim .Yendigimde 35 geliyor yenildigimde 9 lp gidiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurkanq -- 8 Ocak 2018; 18:11:55 >

• Yalnız baya iyi yerleştirmişler
  • Bu sene Silver düştük, daha çıkamadım. Bronzdan daha beter. Bu sene bi gold düşersem diamonda kadar yolu var.
  • Kesinlikle iyi yerleştirmişler fakat sen kendini iyi yerleştirememişsin sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.