Şimdi Ara

Yeraltı avcısı tf alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kacirma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence deger.

Gamesultan'a rp stoku gelse ben direk alicam da.. cumartesiden beri stoklari bos gamesultan'in, o yuzden alamadim daha. Yoksa 20 kere alirdim o skini

• Alma bence iyrenç alan arkadaşlarına da soyle iade etsinler. Benim kanaatim bu yönde.

• quote:

Orijinalden alıntı: NOX97

Bence deger.

Gamesultan'a rp stoku gelse ben direk alicam da.. cumartesiden beri stoklari bos gamesultan'in, o yuzden alamadim daha. Yoksa 20 kere alirdim o skini

Yeri gelmişken söyleyeyim,canlı destekle görüştüm bu hafta bitmeden gelecekmiş stoklar

• quote:

Orijinalden alıntı: OlympoSSSSS1

quote:

Bence deger.

Yeri gelmişken söyleyeyim,canlı destekle görüştüm bu hafta bitmeden gelecekmiş stoklar

Sagolasin hocam :) Valla gelmeyecek diye korkmaya baslamistim artik :D

• ben paket olarak aldım paketin içinde vardı paketteki skinleri seçebiliyor olsaydık underworld uw yerine jack of hearts tw alırdım underworld'un tek farkı zamanında özel olarak satılması attığı kartların rengi çok soluk kostüm resminde çok daha ihtişamlı görünüyor ama oyuna giriyorsun tırt bence
  • Musketeer tf var bende. Gerçekten iyi bir tf oyuncusu olsam kaçırmazdım ama pek iyi oynamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

ben paket olarak aldım paketin içinde vardı paketteki skinleri seçebiliyor olsaydık underworld uw yerine jack of hearts tw alırdım underworld'un tek farkı zamanında özel olarak satılması attığı kartların rengi çok soluk kostüm resminde çok daha ihtişamlı görünüyor ama oyuna giriyorsun tırt bence

Tek - yönü bana göre oyun içinde şu bozuk kolunun çok ince olması :)
  • Harika skin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

ben paket olarak aldım paketin içinde vardı paketteki skinleri seçebiliyor olsaydık underworld uw yerine jack of hearts tw alırdım underworld'un tek farkı zamanında özel olarak satılması attığı kartların rengi çok soluk kostüm resminde çok daha ihtişamlı görünüyor ama oyuna giriyorsun tırt bence

Hocam kartlarin renkleri soluk ve griye yakin oldugundan nehirde q atinca kartlar resmen gorunmuyormus diye duydum. Bence gayet avantajli :)

• instabuy 1800 rp olsa bile. öle düşün inidirmde gibi al
  • şu kartların rengi çok soluk ve sihirli olan kolu sanki dal gibi çok kötü
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlympoSSSSS1

quote:

Bence deger.

Sagolasin hocam :) Valla gelmeyecek diye korkmaya baslamistim artik :D

Yarın dediler bana
    Bence kesinlikle değer.

• Eli haric guzel hatta kartlar (q) normalinden zor gorunuyor sana avantaj saglayabilir

• alınmaz mı kaçırdım diye supporta 20 den fazla ticket attım tema legendary skin parası alın da verin onu diye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.