Şimdi Ara

YER YERİNDEN OYNAYACAK!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TFF ve fener yönetimi arasında gecen bu konuşmalar kamuoyuna açıklandığında bakalım ne olacak... Twitter Dan alintidir.

@ahmemis: Talip Doğan Karlibel'e bir katki da ben yapayim kasetle ilgili @TDKARLIBEL

@ahmemis: Talip Doğan Karlibel'e bir katki da ben yapayim kasetle ilgili @TDKARLIBEL

@ahmemis: ++ A.K : : Temizleme isini kendileri dusunsunler. ++

@ahmemis: ++ Y.D : UEFA'yi ne yapacagiz? A.K: Onu daha sonra. İceriyi halledelim...

@ahmemis: ++ Ve ses kaydındaki asıl bomba... Y.D: Etik kurulu raporunu ne yapacagiz? A.K: Bizim kendi arkadaslarimiz var. O hallolacak

Özet olarak bu sekilde ve sadece bu şahsa ait değil bu twitler farklı kisilerdende geliyor. Bu ses kaydını YD Nin suan yönetiminde olan birisi Yildirim hoparlörden konuşurken yapıyor ve YD suan büyük gazetelerden birinin editöründe bulunuyor. Hadi bakalım yatacak yeriniz yok!!

• Bu arada mobil versiyondan actım konuyu eskaza diğer klüpler kısmınami açıldı? Modlar Galatasaray bölümüne almanızı rica ediyorum.
  • @ahmemis: Talip Doğan Karlibel'e bir katki da ben yapayim kasetle ilgili @TDKARLIBEL

@ahmemis: A.K : Galatasaray ve Trabzonu da isin icine kat. Y. D:Ya nasil katacagiz? A.K : Kardeşim sen yap birşeyler. @TDKARLIBEL

@ahmemis: ++ A.K : : Temizleme isini kendileri dusunsunler. ++

@ahmemis: ++ Y.D : UEFA'yi ne yapacagiz? A.K: Onu daha sonra. İceriyi halledelim...

@ahmemis: ++ Ve ses kaydındaki asıl bomba... Y.D: Etik kurulu raporunu ne yapacagiz? A.K: Bizim kendi arkadaslarimiz var. O hallolacak

Yukarısı için özür diliyorum. Düzeltme olmadıgı için buraya yeniden yaptım bı sıkıntı oldu sanırım.
  • He he editörün birinin elinde ses kaydı olacak yayınlanmayacak. Hadi ordan

Ayrıca bu Karlıbel dediğiniz adam dün tahliye çıkmayacak dedi. Ahmet Çelebi çıkar dedi, Tamer Yelkovan çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT ^ avieN

He he editörün birinin elinde ses kaydı olacak yayınlanmayacak. Hadi ordan

Ayrıca bu Karlıbel dediğiniz adam dün tahliye çıkmayacak dedi. Ahmet Çelebi çıkar dedi, Tamer Yelkovan çıktı.

Çıkan tahliyeye bak :) adam görüşünü belirtmiş ve %70-80 de tutturmuş. Onla ne ilgisi var ?

Yukarda belirtmiştim sadece karlibelle ilgili bir haber değil farklı kaynaklarda doğruluyor . Sesi kaydeden bazı eylemler bekliyor YD den yapmazsa yayınlayacak gerçi yapmasını istediği seyde aynı yere çıkıyor nerdeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yy2

quote:

Orijinalden alıntı: NT ^ avieN

He he editörün birinin elinde ses kaydı olacak yayınlanmayacak. Hadi ordan

Çıkan tahliyeye bak :) adam görüşünü belirtmiş ve %70-80 de tutturmuş. Onla ne ilgisi var ?

Yukarda belirtmiştim sadece karlibelle ilgili bir haber değil farklı kaynaklarda doğruluyor . Sesi kaydeden bazı eylemler bekliyor YD den yapmazsa yayınlayacak gerçi yapmasını istediği seyde aynı yere çıkıyor nerdeyse.

İyi bekleyin siz

Karlıbelde dahil herkes bu işin emrinin en üst makamdan emrinin geldiğini biliyor. GS'li taraftarlara yaranmak için bazı kişiler popülist açıklamalar yapıyor. Onlarda biliyor büyük yerlerden emir geldiğini siz inanmaya devam edin

• Polise saldiranlardan her sey beklenir bunlar daha bir sey degil yakinda yagmaya da baslarlar
  • yaz çok zevkli geçecek.maa ötecek.ilhan ekşioğlu kurtlarını dökecek.tapelerde dökülürse harika olur :)
  • Arkadas adamlar kürekte sıkandal yapıyor resmi sitesi 1 ay önce alınan madalya ile gösteri yapıyor bugün haber olunca bizim sporcumuZ değil diye açıklama yapar! İnkar etmeyin SS var kayıtlı. Yalan derler yonetimleri doğru söylüyor ya kürek federasyonu dogrulayinca ses yok . Ve bazı basın organlarına baskı yapıp haberi çekmeye uğraşmışlar sonuc ; bunlardan hersey beklenir......
  • Ben twitter deki aşırıya,hakarete ve saldırıya tehdide kadar giden fener fanları ( ki çok organizeler ve motiveler ?) , süperfinal de varsa manüplasyonlarla ilgili bir 2 dalga bekliyorum.

Şike iddalaarına dayanak oluşturan deliller çok uzun süre sessizce toplandı. Hükümetle diğer kanat arasında MİT olayında olduğu bu olayda da bir ayrışma yaşanıyor. İlk soruşturmayı başlatan kişi sürdürseydi çokdan ikinci dalga gelirdi ama savcı değişdi.

TFF Avrupayı gitmemeyi bile göze aldığına göre , Türk takımlarının kaybedecek daha fazla bir şeyi yok.
    Bunu kendine müstahak gören TFF'yi yargı yerleyeksan edebilir.

Ancak Platini Başbakan konuşması sonucu UEFA takımlara ceza vermezse işin rengi değişir.

Not: Amatör bir komplo teorisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: internetboy

Ben twitter deki aşırıya,hakarete ve saldırıya tehdide kadar giden fener fanları ( ki çok organizeler ve motiveler ?) , süperfinal de varsa manüplasyonlarla ilgili bir 2 dalga bekliyorum.

Şike iddalaarına dayanak oluşturan deliller çok uzun süre sessizce toplandı. Hükümetle diğer kanat arasında MİT olayında olduğu bu olayda da bir ayrışma yaşanıyor. İlk soruşturmayı başlatan kişi sürdürseydi çokdan ikinci dalga gelirdi ama savcı değişdi.

TFF Avrupayı gitmemeyi bile göze aldığına göre , Türk takımlarının kaybedecek daha fazla bir şeyi yok.
    Bunu kendine müstahak gören TFF'yi yargı yerleyeksan edebilir.

Ancak Platini Başbakan konuşması sonucu UEFA takımlara ceza vermezse işin rengi değişir.

Not: Amatör bir komplo teorisidir.

Çok tuhaf oyunlar donüyor ama anlarız yakında az kaldı!

• Yaptıkları yapacaklarının teminatı...Bakalım daha neler göreceğiz.
  • sazan mevsimi devam mı ediyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

sazan mevsimi devam mı ediyor?

Sanırım,ülke'yi twitterdan takip edicez sanırım
    çocuk oldukları belli,bırakın eğlensinler.
  • çok ciddi iddialar var. zaten demirörenin niye oraya getirildiğini herkes biliyor. elde böyle bir kanıt varsa adamı bitirir. bakıyorum bu durumdan fenerliler hiç memnun değiller. olayın gerçek olma ihtimalinde bile bu duruma geldilerse, olay gerçek çıkarsa ne olacak çok merak ediyorum.
  • Yarın rotahaber kayıtları yayınlayacak diye birşeyler dolaşıyor twitterde.
  • https://twitter.com/#!/mehmetbaransu/status/199159749365870592

mehmetbaransu
    ‏ @mehmetbaransu
    Following

Haber kaynaklarimdan biri aradi. Ali Koc Demiroren ses kaydinin kucuk bir bolumunu dinletti. Sanirim ortalik fena karisacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.