Şimdi Ara

Yeni yilda mi telefon almali yoksa aralikta mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kardesime telefon alicaz 1300 1400 civari butcemiz var aralik ayinda mi almali yoksa gelecek yili mi beklemeliyiz yeni cikan modellerde bu fiyat bandinda telefon bulabilir miyiz genelde sosyal medya kullanilacak telefonsa kamerasi iyi olursa cok iyi olur dusuncelerinizi ve onerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Belki yılbaşı indirimi falan olursa alacağınız modeli ortalama 50 lira ucuz alabilirsiniz olmazsa da yapacak bir şey yok bunun için beklenebilir 1300-1400 tl bandında bir model seçin kamerası iyi olan tasarımı şarjı iyi giden bunlara dikkat edin gerisi önemli değil güncelleme takıntısı varsa da 1000 liradan general mobile gm5 plus alınabilir son seçenek 2017 nin orta seğment telefonlarını beklemek daha iyileri gelecektir usb type c hızlı şarj özellikleri vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bay Kaktüs kullanıcısına yanıt
    Subat gibi cikar galiba sen olsan ne yapardin?

• Eğer acelesi yoksa iki buçuk ay beklerdim ucuz bir telefonla 1300 lira az para değil yeni model gelecekse iki aya aynı fiyatlara daha iyi özellikler sunulur çinli firmalar rekabeti arttırıyor sonuçta ama önceden alsan da üzmez yenileri görmekte fayda var ben beklerdim.
  • Bay Kaktüs kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim cok saol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.