Şimdi Ara

Yeni Windows Sonrası Erişilemeyen Oturum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlık biraz saçma oldu gibi. Ama umarım yardım bulabilirim. Kaspersky kurdum. Yeniden başlat dedi başlat dedim başlatamadı. Yeniden Windows kurdum. Daha önceki oturumlar duruyorlar C'de ancak önceki admin oturumuna erişim engelli durumda ve o oturumdaki şeyler olmazsa bilgisayarımın hiçbir anlamı kalmıyor. Onlara erişmemin bir yolu var mıdır? Olmalıdır...

• vardır.olmalıdır
    documents and settings de eskii kullanıcı hesabı klasörünün üstüne sağ ile tıkla özelliklere tıkla.
    http://forum.donanimhaber.com/m_22652122/mpage_1/key_silinmeyen%2Cklasor//tm.htm#22886008
    bu başlıkta anlatıldığı gibi klasör ile ilgili gerekli yetkileri ayarlayacaksın o zaman klasörün içeriğine erişebilirsin ama sakın o başlıktaki en son SİLMEYİ ANLATAN postu kaale alma.
    sen sadece yetkileri ayarlıcaksın
  • Şu an Admin dosyasını açtım ancak içindeki dosyalar açılmıyor. Bir desktop, bir de belgelerim yetecek bana ama olmuyor. O yetki ayarlarında alt klasörleri seçmeme rağmen olmadı. Desktop için yetki ayarlamak istediğimde de yetkim olmadığını söyledi...
  • o klasörlerede aynı şeyi yap.vardır vardır olur (:
  • şimdi dediklerimi yap öncelikle basit dosya paylaşimi işaretini kaldir sonra dediğin klasore sağ tikla ve ordan güvenlik ordan gelişmiş seçenekler ordan ismin ne ise adminde haklari devral hepsi bu kadar
  • Başlat - denetim masası - klasör seçenekleri - görünüm - Basit dosya paylaşımını kullan devre dışı bırakın.
    Erişmek istediğiniz klasörü sağ tıklayın - özellikler - Güvenlik sekmesi - Gelişmiş - Sahibi sekmesi - Listede, kullanıcı adınızı tıklayın. Sahibi değiştir onay kutusunu işaretleyin. Tamam'ı tıklayın. Evet tıklayın. Klasör için istediğiniz izinleri
    baştan uygulayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

Başlat - denetim masası - klasör seçenekleri - görünüm - Basit dosya paylaşımını kullan devre dışı bırakın.
    Erişmek istediğiniz klasörü sağ tıklayın - özellikler - Güvenlik sekmesi - Gelişmiş - Sahibi sekmesi - Listede, kullanıcı adınızı tıklayın. Sahibi değiştir onay kutusunu işaretleyin. Tamam'ı tıklayın. Evet tıklayın. Klasör için istediğiniz izinleri
    baştan uygulayın.

Paylaşımın için Teşekkür ediyorum. Sorun giderildi.
  • merhaba arkadaşlar
    bende xp deki dosyalarımı yetkilendirmiştim. Şimdi vistada açmak istiyorum. Yukarıdaki işlemi yaptım ama sonuç alamadım.
    Vista için farklı birşey yapmam gerekebilir mi? Ultimate kullanıyorum
  • Tam olarak verdiği hata nedir dosyalara ulaşmak istediğinde?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.