Şimdi Ara

Yeni vaka ve ölüm sayısında son iki ayın en yüksek rakamı (29 Ağustos) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya şu sistemi kursunlar artık özel işyeri ve kamu işyerlerine hes koduyla girilsin diğerleri içinde sokağa çıkma yasağı olsun. çalışanlar harici kimse dışarda olmasın düğünlerde iptal olsun, sadece nikah yapan alsın karısını kocasını girsin dünya evine, bu kadar zormu allah aşkına. dışarı çıkmaya korkuyoruz, ha bugün ha yarın hastalancaz diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hey gidi insancıklar işiniz gücünüz boş yapmak ölmekten de çok korkuyorsunuz .ama korkunun ecele faydası yok

• Virüsten korunma eğitimi insanların acilen alması gerek yoksa bu iş yaş daha çok insan ölür böyle.

• rammusty R kullanıcısına yanıt
    Popüler yerine boş bir “kişi” oldun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Bundan iki ay once test sayisi 30 binken vaka sayisi 1000 lerdeydi
    Simdi test sayisi uc katini gecmis
    Dogru oranti ile suan vaka sayisininda 3000 lerde olmasi lazimdi
    Aslinda dusus var diye yorumluyorum
    Bu acidan bakmak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size yaşadığım yerden Mersinden bir olay anlatayım. Buradan tanıdık bir adam ve karısı Kayseriye kızlarının yanına gider. Orada kızının evinde kalır dört günlüğüne. Tabi ki kızı korona ve evinde karantinadadır. ( korona pozitif bir hastanın niye hastanede tedavi altına alınmadığını ve evinde gözetim altına alındığını daha da kötüsü niye evine ziyaretçi kabul ettiğini, bu sorumsuzluğu bir düşünün ) Kızı da pozitif olduğundan evine polisler kontrole gelir arada bir bizim tanıdık o sırada odaların birisine saklanır. Neyse bu memlekete Mersine döner! Burada çalıştığı yerdeki yetkiliye kızının korona hastası olduğundan ve yanında kaldığından bahseder. Yetkili derhal evine gitmesini ertesi gün de ( bugünden için) hastaneye başvurmasını söyler.
    Şimdi adam ve karısı evinde karantinada. Pazartesi kendisi de karısı da test olacak ve test sonuçlarını bekleyeckler.
    Ve bunlar Kayseriye otobüsle gidiyor geliyor.
    Sorarım size böyle sorumsuzluğun olduğu bir memlekette baka sayıları nasıl olur da düşer?
    Bu işin içinden çıkılamayacak gibi

• Milleti kandırabilirsiniz ama Dünya Sağlık Örgütünü kandıramazsınız.
    Onlar bile inanmıyor saçma sapan verilerinize.

O yüzden güvensiz ülke kategorisine aldılar :)) Neleri doğruysa gerçi bunların :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 29 Ağustos 2020; 20:48:31 >
  • Bu verilerle bile ölüm sayıları giderek artıyor. Bile kelimesini özellikle vurgulamak istiyorum.

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Bak ben bunu hiç düşünememiştim. Uyarın üzerine resmi verilere inanıyorum artık... Aydınlattıgin için sağol reis

• ayasofyanın açılmayan yerlerini de ibadete açalım !

• ben geçirdim aynı grip gibi farketmedim bile

• Şu komedi verilere inanmayanlarla, ufacık beyinleriyle dalga geçmeye çalışan gürüha selam olsun burada mısınız?

• vaka sayısı 1000'i geçince testi 60.000 yazmışlardı o gün dedim vaka 1500 olunca 100.000 test yazacaklar.  

mavi tablo bir harika

• Yunanistan'ı alalım, orada corona yok neredeyse, yersek.

• Sanatçı bu tabloda ne anlatmak istiyor

• Rakamlar daha çok yanına en az bir adet 0 koyun

Turizm yüzünden rakamlar gizleniyor , ülkeye para girsin diye millet rehavete kapılıyor günde 15 ölüm var Corona yalan diyor herkes

• senin o Dümya sağlık terör örgütü çıkarıp millete bulaştırıyor

• bittik

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.