Şimdi Ara

Yeni vaka sayısında korkunç artış: 1400'ü geçti (20 Ağustos) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
5.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almanya, Fransa, Italya, Ispanya gibi bi ton ülkede bu hastalık inişli çıkışlı ilerliyor.Yani birgün 800 vaka ertesi gün 100 vaka diğer gün 1500 vaka gibi.Hatta beğenmediniz Iran'da bile böyle

Fakat bizim ülkemizde sanki seriye bağlanmış gibi +100/-100 gidiyor, inanilmaz.Ve uzun süredir böyle.Matematiksel olarak böyle bir durumun olma olasılığı %0.006.Her ne hikmetse o da burada, bizim ülkemizde gerçekleşiyor

Hadi hasta sayısını bir şekilde kontrol altına aldın, be mübarek sormazlar mı ölü sayısı nasıl bu kadar dar aralıkta kalabildi diye? Ya Azrail'e ortak oldular ya da Rusya'dan önce tedaviyi buldular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    Sen nerenle ne anlıyorsun ben Diyorum gerçek vakalar açıklananın 10 katı sen bağışıklık Diyorsun virüs bitti Diyorsun herşey Yeni başlıyor dünyada daha bunları başlangıç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LeonEyes L kullanıcısına yanıt
    Ancak o atasözünü senin atan söyler. Bir de senin ataların devletin malı deniz yemeyen domuz da der.

• Ekim ayından sonra görün siz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım "inanmama sendromu" diye bir şey var insanlarda, özellikle belli bir kesimde. Allah, kitap, iman... Yok ben inanmıyorum. Türkiye uçak yapacak, araba yapacak. Yok oy toplamak için kandırıyorlar ben inanmıyorum. Hasta sayısı şu kadar. Yok yalan, çok daha fazladır. İspat edemem ama ben inanmıyorum.

İşin komiği de inanmıyorum dediklerinin hepsi bir bir oluyor. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 21 Ağustos 2020; 10:14:8 >
  • LeonEyes L kullanıcısına yanıt

O dediğini sana yapan yapmış o yüzden beyin hücrelerin ölü durumdaki bu mesajı atmışsın.

inşallah covidden bir yakınının acısını yaşarsın da anlarsın, dangalak.

• belli bir kesımde aptal olma sendromu var sanırım. ben ne soylerseler ınanıyorum sendromu da denılebılır.

2012 de yerlı ucagımız ılk yolcusunu tasıdı 

dolar alan yaya kaldı 

egonomıde subat ocaktan nısan marttan ıyı gıdıyor 

6 lıradan dolar alanlar vardı noldu onlara hepsı battı 

mıllı gelırımız 20 bın dolar olacak 

gezi olaylarında artan dolar ulkeyı batırdı 

500, kez akdenızde petrol karadenızde dogal gaz bulduk 

4 mılyar agaç ektık isteyen saysın 

yap ıslet devretı bılmez bu cahıller bız yaptırdık onlar ısletıyor   (normalde onların yaptırıp ısletmesı ve zarar kar kendılerıne aıt olması gerekıyor )

• herkes niye bu kadar negatif la herkes yok yalan söylüyorlar yalan söylüyorlar bi zeki sadece onlar zaten hükümet bizden niye saklasın böyle zorlu günlerde

• onur1301 kullanıcısına yanıt
    Nolacak ki ekimden sonra???

• Benden size tavsiye kendinizi kötü hissettiğiniz anda süzme bal +sıcaksu+limon bunları bi bardağa bırakıp için hiçbirşeyiniz kalmaz hep yaparım bunu çok faydalı tavsiye ederim

• volga tuygun V kullanıcısına yanıt
    Ben Ataşehir ve Bağdat Caddesi tarafındayım %80-90 takılıyor ki takmayan çoğu kapalı yere girerken takıyor.

Garsonların ve esnafın takmama ihtimali yok buralarda olmasa uyarınca anında takıyor.

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Kendi aşımızı geliştireceğiz kendimiz üretip kullanacağız. Bir sene önce söyleseler inanmazdım ama şimdi deliller inanmaya yönelik ilerliyor.

• yunusozbekx1 kullanıcısına yanıt
    Hayır birde nasıl saklayacak testi yapan Labaratuvar’lar var toplayan memurlar şunlar bunlar yazılımcılar vs kimse mi ötmeyecek konuşmayacak yanlış bulduğu için söylemeyecek.

Bu kadar çok kişinin olduğu komplo teorisi filan olmaz. Zannediyor ki insanlar memurların hepsi AKP’li alakası yok anca Türkiye gibi yarısı öyledir sınavı kazanan giriyor.

• Genjler bodrumlarda kujak kujaa devam haydeeeeeee.......

• kapatın düğün salonlarını, kafeleri, barları, spor salonlarını ne zaman aklınız başınıza gelecek

• Usluco kullanıcısına yanıt
    İlk mesajindaki uslubun, benim oyle cevap vermemi gerektirdi.

• Maskeleri düzgün bir şekilde kullansak ve herkes kurallara uysa bunlar yaşanmaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.