Şimdi Ara

Yeni ürün...Polypad 8208HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HızlıAl'da ön siparişte...http://www.hizlial.com/u02.049.1579.0018/polypad-8208hd-8gb-80-android-41-jelly-bean-15ghz-cift-cekirdekli-arm-cortex-a9-wi-fi-tablet-beyaz
    7208HD'nin mükemmelliğini bilenler bilir...Özellikleri aynı gibi.
    Yakında diğer sitelerde de satışa girer...

• Özellikleri artes d821 ile aynı gibi duruyor. Ekran da ips değil sanırsam. 80 tl daha verip 9208 almak daha mantıklı duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birtamyus -- 22 Kasım 2012; 14:08:47 >
  • Arkadaşlar bu yeni çıkacak ürün neredeyse mini ipad ile aynı ölçülerde ve ona rakip. 9,7" ve üzeri tabletlere göre çok kompact bir ürün. 7" için çözünürlük ve ekran ebatı yetersiz genel görüş. 9" ve üzeri ürünlerde de taşınabilirlik dezavantaj. Polypad'in diğer ürünleri kadar başarılı bir performansa sahipsa almaya değer bir ürün gibi gözüküyor. Almayı düşünmüyorum desem yalan olur.
  • ben de alıcam fiat düşer mi acaba..beklemek gerekir mi..gerçi tvler gibi dünya kadar düşecek hali yok ya..olsa olsa 20 30 tl düşer gibi ..en iyisi hemen almak..ama nerden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dırestraıts

ben de alıcam fiat düşer mi acaba..beklemek gerekir mi..gerçi tvler gibi dünya kadar düşecek hali yok ya..olsa olsa 20 30 tl düşer gibi ..en iyisi hemen almak..ama nerden..

D821 daha ucuz ve android sürümü hariç fark yok ancak D821 güzncelleme alıcak zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün eğer bunların anlattığı gibi ise gayet kullanışlı bence. Yalnız kamera ve batarya biraz problem olur gibi heralde. Kullananlar varsa bilgilendirebilir mi?

http://www.androidcanavari.net/polypad-8208-hd-detayli-inceleme/
  • ben aldım ama ona uygun ekran koruyucu bulamadığım için hala açıpta kullanamadım :( araştırmaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decomplier

ben aldım ama ona uygun ekran koruyucu bulamadığım için hala açıpta kullanamadım :( araştırmaya devam

8" ler piyasada çok yeni daha ekran koruyucu bulamayız heralde. En kötü ihtimalle 10.1" liklerden alıp kesip kullanıcaz
  • ebay da var ama onunda gelmesi en az 2 hafta
  • bende tablet bakiyorum..su ipc ekran daha mi kaliteli oluyor..omelet ekrana gore..? bilgi sahibi olanlar aralarinda cok fark olup olmadigini soyleyebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.