Şimdi Ara

Yeni Üniversiteliye Laptop Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Öncelikle bir süredir bu foruma yazma amacım vardı ama gördüğüm üzere yalnız değilmişim şu anda bile bir sürü insan buraya yazıyor öneri için. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Evet, dün itibariyle üniversitemi öğrendim ve Ankara'ya öğrenim için bu sene gideceğim. 4 yılımı orada geçireceğim ve bu yolculukta yanıma bir yoldaş almak istiyorum. Yıllardır 128 mb ekran kartı 1 gb ram kullanmış ve oyun oynama konusunda -kendi bilgisayarımda- pek seçici olamıyorum haliyle. Yeni bir bilgisayar alıp 2k, tes, cod serilerini oynamak hayalimdi. Bir süredir şu (http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z510-intel-core-i7-4702mq-22ghz-8gb-1tb-8-ssd-156-2gb-w8-notebook.html#genel-bakis ) lenovo bilgisayarı almak niyetindeydim. Ama yakın zamanda arkadaşım bana Victor g501'i önerdi ve hemen hemen aynı parayı ona verip çok daha iyi bir bilgisayara sahip olacağım gibi bi izlenime kapıldım.

15.6" 1920x1080 FHD ekran, 4.nesil işlemci, 2GB DDR3 GTX 850M
    Intel Core i7 4710MQ 2.5 Turbo 3.5 GHz 6 MB Quad Core
    8 GB SODIMM 1600 MHz DDR3
    1000 GB 7200 RPM 32MB SATA 2.5" HDD
    2 GB DDR3 nVIDIA GTX 850M 128Bit Optimus, PhysX
    8X DVD+/-R/RW/4X +DL Super-Multi Slim Dual Layer Yazıcı

Şeklinde özellikleri ayarladığım zaman bana 2.153 TL'ye patlıyor ki az önceki lenovo'yla arasında sadece 100 kağıt fark var. Yani bu durumdan şüphelendim öncelikle. Bu işte bir iş var mıdır? Yoksa bunu al mı dersiniz. Bütçem bundan fazlasını kaldırmaz ancak başka önerisi olan varsa dinleyebilirim. Teşekkürler.

• up up up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.