Şimdi Ara

Yeni TouchWiz arayüzünden ilk resmi görsel geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ken Block43

ben sana ne zaman plastik alüminyumdan iyi dedim? Sen yazılarımı nasıl okuyorsun arkadaşım Alüminyum tabiki plastikden iyi. Ama bir digeri kötü olan boya atması ve yere düştügünde eğilmesi.

Alüminyumdan alüminyuma fark var kardeşim ben iPhone 5'e malzeme kalitesi iyi demedim. Arka cebine koyup bükülen mağdur olan bir sürü iPhone 5 kullanıcısı vardı. Ben XZ1 kullanıyorum telefonumda ne bükülme ne çizilme ne boya atma sorunu yaşamadım. Bu iş ile uğraştığım için ne nedir çok iyi bilirim. Ben hiç bir telefonu katmadan direk Samsung'u hedef aldım ve malzeme kalitesi vasat. Kılıf kullandığı halde çit olan mı dersin , yere düşürdüğünde boardu çatlatıp getiren mi dersin , ekranı kırıldığında fiyat biçtiğimde telefonu yeniden mi alıyoruz diyen mi dersin tonlarca insan gelip gidiyor. Verilen paralar 3-5 lira değil 1500-2000 lira kimse sattığı ürünün arkasında da durmuyor şu an servis kapsamındaki telefonlar bile belli başlı sorunlara garanti verebiliyor , ekran kırılsa geçersiz , board kırılsa geçersiz dünyanında parasını koyuyorlar distribütör telefonlara. Hafifliği dışında artı yanı yok yani tamamen zarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade.

quote:

Orijinalden alıntı: catborise

yahu su boş beleş insanların, çöp naylon demelerinden yorum okuyasim gelmiyor artik. arkadasim elestiriyorsun gayet iyi, ama biraz kaliteli konussan? forumunun kalitesi artsa kime zarari olur.

diger yandan bende plastik telefon istiyorum arkadasim, hafif olsun ince olsun istiyorum ve bu da plastikle saglanabiliyor. ne yapicaz simdi?
    ben ve benim gibi düsünenler begenerek aldiklari icin milyonlar satiyor. sana da zorla aldiran yok. onlarca model ve marka var. kompozitten aluminyum a kadar her sekilde üretim teknolojisi kullanilmis cihaz var git al.

hic gördün mü gidip plastik olmayan bir telefonun altinda niye plastik yapmiyorsun diyen kisi? sende tersini yapma. elestir, temenni et. ama legen çöp plastik kapak vs vs. komik oluyorsunuz.

K.bakma paşa ama bu bahsedilen olay zevk , tercih meselesi değil. Sen hafif seversin , başka biri köşeli sever , başka biri tuşsuz ister isterde ister her kişiye hitap edecek telefon da yapılmaz. Burada objektif bakman gerekiyor verilen paralar 3 lira 5 lira değil 1500-2000 liralık telefonlardan bahsediyoruz. Ben bu telefonu düşürdüğümde ekran kırıldığı zaman Samsung karşılamıyor ben bunu bile bile niye dandik malzeme kullanılan telefona para vereyim ? Ya da cebine kapla kullandığında bile çerçeveleri çit olan telefona niye para vereyim ? Bu zevk meselesi değil. Madem malzeme kalitesinden kısıyorsun olabilecek sorunların da arkasında dur telefonu alan 1 ay sonra çitleri yüzünden satamıyor para etmiyor , telefon yere düşse ya ekran kırılıyor ya board çatlıyor. Board çatladığında zaten garanti dışı , tamir edilebilecek bir şey de değil doğru çöpe. Ekran kırılsa pazardaki en pahalı ekran tahtakale de S3 ekran toptan fiyatı 140$ - 300 lira para yapıyor. Kusura bakma ama ben paramı sokakta bulmadım kimse de bulmadı.

güzel arkadasim haklisin. ama benim asil söylemek istedigimi kacirmissin.
    legen demek çöp demekle eleştiri olmuyor. asil kastettigim bu. takintili arkadaslarin sirf laf olsun diye legen çöp yazmalarindan sıkıntılıyım.

plastigi begenmedigi icin legen diyor ve bende diyorumki olabilir plastigi sevmiyor olabilirsin... gayet dogal... ALMA. tek el yok trust yok ortada. git baska bisey al...
    daha kaliteli bir yapıyı istemek herkesin hakkı... ama isteme sekli elestiri seviyesi legenle kalınca bi yerden sonra insan ögyk oluyor. irritasyon başlıyor.

• quote:

güzel arkadasim haklisin. ama benim asil söylemek istedigimi kacirmissin.
    legen demek çöp demekle eleştiri olmuyor. asil kastettigim bu. takintili arkadaslarin sirf laf olsun diye legen çöp yazmalarindan sıkıntılıyım.

plastigi begenmedigi icin legen diyor ve bende diyorumki olabilir plastigi sevmiyor olabilirsin... gayet dogal... ALMA. tek el yok trust yok ortada. git baska bisey al...
    daha kaliteli bir yapıyı istemek herkesin hakkı... ama isteme sekli elestiri seviyesi legenle kalınca bi yerden sonra insan ögyk oluyor. irritasyon başlıyor.

Dediğine hak veriyorum leğen plastik vs gibi sıfatlar kullanmaları bana da eleştiri yerine çocukluk gibi geliyor. Farklı usluplarla anlatılabilir.
  • Bizim note'a gelene kadar telefonlara başka güncelleme gelir.
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    mükemmel gözüküyor
  • Bence çok güzel olmuş hoş duruyo yani ama pili çok tüketmez inşallah

--webtehd.bl.ee--

• Hic kimse malzeme kalitesini savunmasin Samsung'un. Note2 ilk aldığım gun elimden düştü diz kapağı mesafesinden sag aşağı kısım soyuldu (o zamanlar pek anlamazdim kenarlari metal sanardim)

Ve her gün biraz daha soyuluyor metal sandığım kısımlar surekli kilifla kullanmama ragmen. Gerçekten nefret ediyorum bu durumdan. Guncelleme gelmemesinden nefret ediyorum mesela. Üst model satmak için geçen sene 1600 tl verdiğim telefona üvey evlat muamelesi yapılıyor bir de en iyi güncelleme samsung veriyo derler..

Ve her geçen gün biraz daha kasmaya başlayan telefon. 2 senelik Galaxy Note (kuzenimde var) neredeyse pert vaziyette. Samsugmus bir daha yakinindan gecmem.

Sadece Samsung mu? Gercekten surekli kasan donan.b.k gibi android uygulamalarindan gina geldi artik(ozellikle haber uygulamalari tam bir işkence). özgürlükmus bilmem neymis hikaye 50 milyon satilan s4un kaçı rootludur acaba? Nesi özgür ulan bu sistemin 7gb yer kaplayan Samsung&Google uygulamalarini silemiyorum. Dark Night, MC4, tintin yukluyosn hafiza doluyor. Yemisim böyle özgürlüğü.

Haaa, androide gomdum diye IOS' çu sanmayın beni. Nefret ediyorum ios den. Uygulama kalitesi dışında bi cacık yok orada da. Wifi kapatmayi daha yeni androidden çaldılar. 3 liralik mali 3000 tl ye satan Apple'dan ürün almam.

Bundan sonra android telefon alacaksam tek bi adresim olur o da GM discovery yada Elite. En azindan verdiğim az paranin karşılığını alırım. Fakat daha büyük bi dileğim var su Microsoft aptalligi bırakıp bir an önce magazayi adam edip adam gibi bi bildirim çubuğu koysa da WP8 e bizde doya doya Nokia Lumia 1520 keyfi yasasak. Bekliyoruz bakalim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

ios 7 tasarım anlayışına samsungta geçmiş gibi görünüyor :)

iOS 7 tasarımı değil flat design. Cahil cahil konuşmayın.
  • Haber içerisinde link verirken doğrudan tıklanabilecek şekilde verseniz nasıl olur?
    Özellikle de Bir haber editörünün buna dikkat etmiyor oluşu ayrıca düşündürücü!
    Kaynak: yazdıktan sonra bir boşluk bırakmanız yeterli olacaktır sayın editör...

Örnek olarak;
    Kaynak:http://vr-zone.com/arti...osts-just-11/65860.html
  • şu ikonları yuvarlak değilde kare içine al, aynı windows phone.

• sıktı artık değişsin şu arayüz ya. 4.4 gelecek hala aynı arayüz
  • Samsung TouchWiz bence icon bakımından tüm rakiplerden daha iyi. Ama tüm beğenilen yorumlar kötü olduğu üzerine. Şaşırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Kullandığım her telefona direk Nova Launcher yükler kendi zevkime göre tasarlarım. TW yi sevemedim pek diğer arkadaşlara tavsiye ederim Nova + UCCW ile çok güzel arayüzler oluşturuluyor. Şu an kullandığımı göstereyim mesela.

Bu yorum niye bu kadar eksi almis?

Kolay yoldan iyi/sik bir gorunume sahip olmak isteyenlere marketten themer'i oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi gördüm ben de İyilik yaramıyor bizim insana arayüzlerini güzelleştirmek isterlerse diye seçenek sunalım dedik beğenmediler herhalde.
  • güzel olucak gibime geliyor
  • ikonlar symbian belle gibi olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni arayüzü note3 ve s4 cihazlarına yayınlasalar iyi olur.

• quote:

yahu su boş beleş insanların, çöp naylon demelerinden yorum okuyasim gelmiyor artik. arkadasim elestiriyorsun gayet iyi, ama biraz kaliteli konussan? forumunun kalitesi artsa kime zarari olur.

diger yandan bende plastik telefon istiyorum arkadasim, hafif olsun ince olsun istiyorum ve bu da plastikle saglanabiliyor. ne yapicaz simdi?
    ben ve benim gibi düsünenler begenerek aldiklari icin milyonlar satiyor. sana da zorla aldiran yok. onlarca model ve marka var. kompozitten aluminyum a kadar her sekilde üretim teknolojisi kullanilmis cihaz var git al.

hic gördün mü gidip plastik olmayan bir telefonun altinda niye plastik yapmiyorsun diyen kisi? sende tersini yapma. elestir, temenni et. ama legen çöp plastik kapak vs vs. komik oluyorsunuz.

aynen dostum katılıyorum. maalesef ülkemizin genel sorunu. cahil insan çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Kullandığım her telefona direk Nova Launcher yükler kendi zevkime göre tasarlarım. TW yi sevemedim pek diğer arkadaşlara tavsiye ederim Nova + UCCW ile çok güzel arayüzler oluşturuluyor. Şu an kullandığımı göstereyim mesela.

miui v5 rom öneririm. ben severek kullanıyorum. tw'ye ihtiyaç duymuyorum.
    kullandığım bir kaç homescreen paylaşayım.

• ''diger yandan bende plastik telefon istiyorum arkadasim, hafif olsun ince olsun istiyorum ve bu da plastikle saglanabiliyor. ne yapicaz simdi?''
    Z ultra : 6.4 mm alümünyum ve cam
    Hauwai p1: 6mm aliminyum metal

plastik olmak zorunda değiller hatta karbonfiber olsa çok daha ince ve hafif olabilir neden 2000tlyede satabiliyorken cam yapıpı maliyet arttırsın ki;)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.