Şimdi Ara

Yeni Star Guardin kostümü (Urgot içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pbe de yeni SG kostümü dosyası geldi biliyorsunuz ama riot ,topluluğu dinleyip star guardian urgot yapıyor herhalde kötü adam olarak.Resime dikkatli bakarsanız 2 tane göz var ve altındaki vücut şişman ve binaların üstünde kancalar var(Resmi yakınlaştırın.)Ciddi ciddi yapıyorlar Edit : Şimdi gördüm urgotun üstüne kuş gagası var azire de geliyor anlaşılan Ezreal ve Syndrayı iptal edip Azir ve Urgot yapacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForWinTakeSupport -- 15 Haziran 2017; 14:40:6 >

• Okullu Teemo görmek isterim. Çok tatlı olurdu , bide bizim eski ilkokul forması gibi mavi giydiricen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urgot skinden ziyade rework yiyecek.
  • tamam eğlenceli fikir falan da, STAR GUARDIAN URGOT NE ABİ?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yorozuya Gin-chan

Okullu Teemo görmek isterim. Çok tatlı olurdu , bide bizim eski ilkokul forması gibi mavi giydiricen

Beyaz yakalığı olcak bir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Bide beslenme çantası ile suluğu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Guardian Skinlerı ''Madoka Magica'' temalı olduğu için, Star Guardian Skinlerinin düşmanları olarak gelecek skinler ordaki ''Düşman'' lara benzetilecektir. Tabi kolaya kaçıp Sailor Moon villainlerine de benzetebilirler
  • Dikkatli bakarsan bu tek bir resim değil , bir tarafı normal resim diğer tarafı da onun yansıması ortadaki ayrılma çizgisini farketmemiş olmanız şaşırtıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade Waltz -- 15 Haziran 2017; 17:36:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona bakarsak en üsttede talon var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

Dikkatli bakarsan bu tek bir resim değil , bir tarafı bırmal resim diğer tarafı da onun yansıması ortadaki ayrılma çizgisini farketmemiş olmanız şaşırtıcı

Tam olarak simetrik değil maksatları farklı bir resimle şampiyonları göstermek

• Poppy skini gibi tatlış olsun ben alırım zaten seviyom da oynamayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Troll skinler satıyor. Yeterince havalı skin var zaten, star guardian urgot gelse harbi satar bence.

• magical girl kendi basina bir genre, madokayla ne alakasi var? Butun gondermelerin sailor moona olmasini da geciyorum. Guzel bir tf skini cikabilir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

magical girl kendi basina bir genre, madokayla ne alakasi var? Butun gondermelerin sailor moona olmasini da geciyorum. Guzel bir tf skini cikabilir belki.

Kostümler arasında Sailor Moon referansı yok Hikaye Madoka Magica ve Sailor Moon karması. Base atışları falan Sailor Moon göndermesi.

İkisini de izledikte biliyoruz yahu.

Poppy'nin Skini Precure, Janna'nın Skini Cardcaptor Sakura göndermesi, Lux ve Jinx bariz Madoka göndermesi. Lulu'yu bilmiyorum ama Sailor Moon göndermesi olmadığı bariz.

Buyur;
    Sailor Moon: Yeni Star Guardin kostümü (Urgot içerir)
    Madoka Magica: Yeni Star Guardin kostümü (Urgot içerir)

Kör olmayan biri çok rahat anlar neyin ne göndermesi olduğunu

Tek kült Mahou Shojo animesi Sailor Moon değil

Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 16 Haziran 2017; 11:7:47 >

• Luxun base atış animasyonu sailor moondan. Benim söylemeye çalıştığım magical girl genre'sına direk göndermeler. Tek başına bir anime temalı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.