Şimdi Ara

Yeni Spider Man Gözüktü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
8.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu ne ya böle çelimsiz çok,en ufak kas yok:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: trityum

bu ne ya böle çelimsiz çok,en ufak kas yok:S

• Ben olsam sean farisi oynatırım spidermande , hiç yakısmamıs Tobye alışmıştık ve iyi götürüyordu spiderman serisini.
  • bu kostüm shattered dimensions daki gelecekteki spiderman in kostümü....2033 müydü,2133 müydü ne...onun
  • @BSC Misafiri "16.01.201_09:43:50"
    Arkadaşım senin bahsettiğin kostüm buhttp://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2010/06/20991.jpg
    Ne alakası var Allah aşkına?

Şu bileklerindeki ağ kartuşu olayına da kıl oluyorum. Ne özelliği kalıyor duvara tırmanıp örümcek hisleri dışında. Ağ atması onun en önemli özelliklerinden biri. Kostüm rezalet bence. Oyuncu seçimi de çok kötü!!! Hiç beğenmedim hiç ! Filmi güzel yapsalar bari.
  • SAYIN ERSİN KILIÇ ne kadar yanlı bi haber yazısı olmuş bu haber, arkadaşım biz senin film tercihlerini dinlemek zorundamıyız, ayrıca niye kötülüyosunki diğer seri bence gayet güzeldi, film kültürün olmadığı bu konulardan bişi anlamadığın açıkça ortada, haber dediğin sadece haberiçeriği ve kaynağı belirtilerek yazılır magazin habercileri gibi yazı yazmışın ya kendine gel yada birak bu işi.
  • Arkadaşlar bu filmde giyeceği kostüm değil bence.
    Önceki Spiderman'in kamera arkası çekimlerinde de böyle kostümler kullanıyorlardı.
    Hatta maskenin göz kısmı bile yoktu.
    Kostüm sonradan yenilenecektir.
    Filmde de efektlerle süslenecektir.
    Umarım maskenin göz bölümlerini Ultımate Spider-Man gibi büyük yapmazlar.
    Sanırım film Ultımate Spider-Man havasında geçecek.Oyununda da lisedeki Peter'ı oynuyorduk.
    Filmin bütçesi 60 MİLYON $.Bu kadar düşük bir bütçeyle iyi işler yaparlar umarız.
    ÇÜNKÜ İLK SERİNİN 1.FİLMİNİN BÜTÇESİ 200 MİLYON $.2 VE 3.FİLMLERDEDE BÜTÇE ARTTI.
    Venom ve Simbiyot umarım filmde olur.
    Örümcek Adam serisinin Joker'i Green Goblin'de olmalı seride.Bence en az JOKER kadar deli.
  • kostüme laf eden arkadasların dikkatine çizgi romanları sıkı takip eden arkadaslar bilirler örümcek adamın kostumu git gide evrim geçirerek son halini alır hatırlayınzzz
  • Vitaminsiz kalmış bu spidey bozuntusu, Sean Faris konusunda ısrarlıyım eminim çok güzel otururdu filime
  • İyi iyi özlemiştik :)
  • Merlin'e benzemiş hani cnbc-e dekine xD
  • Yeni düşman Lizard olucak.Birde Proto-Goblin diye bir düşman var
  • arkadaşlar saçmalamayın başkalarında duyp konuşmayın tartışmasız tabiki de tobey daha iyi di amatör yorumlar yapmayın hem daha yakışıyordu hemde konu iyiydi bence karakter değişikli iyi deildir eğer bu film ultimate sipider-man olursa biraz daha güzel olur çünkü bu karakter ona yakışıyor biraz ama yinede tobey
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Merlin'e benzemiş hani cnbc-e dekine xD

+
  • Bişey Sorcam Shattered Dimensions un oyunu var bende acaba onun filmi mi çıkacak ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bişey Sorcam Shattered Dimensions un oyunu var bende acaba onun filmi mi çıkacak ??

Hayır da konuyu hortlamaya ne gerek var ??
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.