Şimdi Ara

Yeni sistem için ekran kartı konusunda yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Önümüzde ki hafta yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum zira evimde ki sistem anakart yanması sonucu rahmetli oldu. Ancak kararsız kaldığım tek unsur ekran kartı seçimi oldu. Öncelikle sistemi belirteyim ;

Intel i7 6700K İşlemci
    MSI Z170A Krait Gaming R6 Siege Anakart
    G.Skill Trident Z 16GB 3000 MHZ DDR 4 Ram
    Seagate 1 TB HDD
    Samsung 850 EVO 120 GB SSD

Asıl tıkandığım noktaya gelecek olursak, MSI R9 390X veya MSI GTX 980 ekran kartlarından birisini düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• soyugur kullanıcısına yanıt
    Düzgün bir soğutucuya sahip gtx 980 2000 ve üstü seviyelerde dolaşıyor. R9 390X'i ise 1500 tl gibi seviyelerde alıyorsunuz. Benim tavsiyem r9 390x almanızdır ancak iyi bir markanın iyi bir güç kaynağına ihtiyacınız var. R9 390X ve gtx 980 gibi kartlar 1080p oyunun ötesini sunarlar. 2k ve kısılmış 4k gibi r9'da bazı oyunlarda 2k ve 4k çözünürlükte gtx 980'nın onune gecmeyı basarır

http://www.anandtech.com/bench/product/1559?vs=1442
  • yeterince baslik acildi bu konu hakkinda burasi kisisel danismanlik hizmet burosu degil herkese ozel ayni seyleri soyleyelim.forum ici aramayi kullaniniz.ben 7 baslik buldum.
  • Ne güzel söyledin hocam :)
  • Agzına Saglık hocam sürekli aynı konuları görmekten bakmıştım forumda arattırsalar çıkacak halbuki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.