Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
9
Favori
248.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Take That

konuşma sesi sanki düzeldi gibi. şarz şu an 11. gününde . 1 bar kaldı. bugünde götürür sanırım.çok fazla konuşmuyorum günlük 10 dk civarı. ama sık mesajlaşıyorum. şu an telden menunum. mesaj çekmek çok rahat . görüntüsüde şık elede iyi oturuyor. iyiki almışım diyorum. arkadaş 300 verdim deyince salak diyor kendi 2500 tl ye not 3 aldı dokunmatik alsaydın ya diyor. bende diyorum dokunmatik ile işim olmaz.
    teli annem aldı bu arada . 300 tl bencede biraz fazla gibi ama telden memnunum . tuşlu kullanacaklara tavsiye ederim

Telefonunuzun işletim sistemi versiyonu güncelmi. Değilse kies le güncellemenizi öneririm.. Sesle ilgili sorunlar güncel versiyonda yok, tabii donanımsal bir sorun yoksa..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

quote:

Orijinalden alıntı: Take That

konuşma sesi sanki düzeldi gibi. şarz şu an 11. gününde . 1 bar kaldı. bugünde götürür sanırım.çok fazla konuşmuyorum günlük 10 dk civarı. ama sık mesajlaşıyorum. şu an telden menunum. mesaj çekmek çok rahat . görüntüsüde şık elede iyi oturuyor. iyiki almışım diyorum. arkadaş 300 verdim deyince salak diyor kendi 2500 tl ye not 3 aldı dokunmatik alsaydın ya diyor. bende diyorum dokunmatik ile işim olmaz.
    teli annem aldı bu arada . 300 tl bencede biraz fazla gibi ama telden memnunum . tuşlu kullanacaklara tavsiye ederim

Telefonunuzun işletim sistemi versiyonu güncelmi. Değilse kies le güncellemenizi öneririm.. Sesle ilgili sorunlar güncel versiyonda yok, tabii donanımsal bir sorun yoksa..

valla bilmiyorum yeni aldım güncelleme yapmadım bi bakim

• ilk şarzım 12 gün gitti full bitti .sonra dün şarz tekrar ettim. 1buçuk 2saatte fullendi bu normal mi. bide t9 da bi kelime yi bulamayınca hecele deyip yeni bi kelime giriyorum. kısa bi zaman hatırlıyor bi iki gün sonra girmiyor aynı kelimeyi. bunun bi çözümü varmı. hafızaya almıyor. her seferinde yeniden yazmak istemiyorum. eski kötü nokiam bile hafızaya alıp unutmuyordu.
  • 3 hafta oldu 2 kez kendiliğinden kapandı. güncellesem düzelir mi. nasıl güncelleyebilirim. bide konuşma sesi bazen çok kötü oluyor karşıyı anlayamıyorum. yav ne biçim tel yapmışlar dünyanın parası ama sorunlara bak ya
  • Arkadaşlar bu telefonun pili kaç mAh? Ürün açıklamalarında 1000 mAh deniyor ama bazı sitelerde 1900 mAh olarak geçiyor. Kullanan arkadaşlar pillerine bakıp cevap verebilirler mi? Tıklayınız
  • optimal2 O kullanıcısına yanıt
    Bu konunun ilk mesajında yazdığı gibi 1000 mAh.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sitede yanlış yazılmış sanırım. Bu başlıkta yazılan o 15 günlük kullanım süreleri o 1000 mAh pil ile gerçekleşiyor demek. Çok iyiymiş
  • Arkadaşlar bende annem için bu telefonu aldım, pek bir sıkıntısını görmedim şuana kadar fakat şöyle bir durum var biri aradığı zaman çok kısa süre çalıyor ve kapanıyor. Ben ödemeli atıyorum mesela telefon normal bir süre çalıyor fakat ev telefonundan veya babamın telefonundan aradığım da neredeyse normal aramanın yarı süresi kadar çalıyor. Bu problemi yaşayan ve çözümünü bilen var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi September_ -- 28 Ocak 2014; 15:01:23 >
  • Arkadaşlar siz de acaba biri ararken telefon ne kadar süre çalıyor bana çok kısa geldi 1 dakika bile değil acaba sizde de böyle mi yoksa telefonda bir sıkıntı mı var ? Yeni aldım telefonu.
  • September_ kullanıcısına yanıt
    Bu durum telefonunuz ile ilgili değil hattınız ile ilgili bir durum.
  • xuye kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu düşündüm fakat başka hatları denedim gene aynı sorunla karşılaştım, hattı başka telefonlara taktığımda da böyle bir sıkıntı yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: September_

Ben de bunu düşündüm fakat başka hatları denedim gene aynı sorunla karşılaştım, hattı başka telefonlara taktığımda da böyle bir sıkıntı yok hocam.

O halde pili fazla gitmesin diye böyle yapmışlardır.
  • xuye kullanıcısına yanıt
    Ciddi bir cevap mı anlayamadım. Ben de ilk kez böyle bir sorun gördüm, ödemeli attığımda da aynı süre çalsa sıkıntı yok diyeceğim ama ödemeli atıldığın da daha uzun çalıyor, normal aramalar da 1 dakika bile olmadan meşgule atıyor. Telefonu kullanan arkadaşlar telefonun ne kadar bir süre çaldığı konusun da bilgi verirlerse çok minnettar olacağım.
  • şu konuşma sesini nasıl düzeltebiliriz beyler. 20 tl ye sattığım nokia da bile ses daha iyiydi. bazen çok boğuk geliyor ses anlamıyorum
  • beyler bu telde t9 kullanırken sözlüğe yeni kelime ekleme olayı yok mu. hecele var.o kısma yeni bi kelime giriyorum.1-2 gün sonra unutuyor o kelimeyi.
  • merhaba

telefonda birkaç dilde sözlük mevcut fakat ben almanca-türkçe istiyorum. bunu indirmenin veya güncellemenin bir yolu var mı?
  • demircihad D kullanıcısına yanıt
    bende de arama yapacağım veya internete gireceğim bazı zamanlar telefon kapanıyo o yüzden bi teknik servisine götürmeyi düşünüyorum @demircihad
  • QEXEC kullanıcısına yanıt
    telefondan int de girerek mi 1 hafta kullanıyosun
  • TEKNOLOMAN T kullanıcısına yanıt
    internete girince de telefonun kapanıyo mu bende öyle bi sorun var çünkü
  • Judoka34 kullanıcısına yanıt
    Yok ben internete girmiyorudum bu telefonu kullandığım sıralar üstat sadece maillere bakıyordum iyi gidiyordu şarjı şimdi Nexus 4 kullanıyorum 1 senedir. Bu telefonu 300 liraya almıştım ama bu fiyatlara telefon alacaksanız huawei ascend g301 öneririm 3 tane aldım ben ama artık piyasada bulunurmu bilmiyorum hizlial.com dan almıştım ben kalmamış, tabi 1 hafta şarj beklemeyin.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.