Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

https://youtu.be/plqjlvMwMNM bu videonun altında kadjar in döküldüğü tabiri var .İç malzeme de sıkıntı oluyor mu? Bu reno algısını da bir türlü kıramıyor bu tasarımlara rağmen

2011 yılından bu yana Duster kullanıyorum ki öyle binek arabalarla girilemeyecek yerler i, yollar dahil.

Duster ki dökülmedi, Kadjar nasıl dökülüyormuş anlayamıyorum doğrusu.

Ya bu insanlar premium marka kalitesi bekliyor ya da bir karalama kampanyası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Talisman'da anahtarsız giriş (kendi kendine açılıp kapanma) var. Bizi niye düğmeye basmak zorunda bırakmışlar anlamak mümkün değil. Ayrıca otomatik vites kolu da Kadjar'da eski sistem, Talismanda yeni ve daha şık. Bu arabalar çok yakın aralıklarla çıktı. Birisine öyle birisine böyle hoş değil ve anlamsız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evens05

kardeş petlas kış lastiğinden memnun musun ? bende aldım aracımız aynı bu arada. lastikler tam anlamı ile berbat bence .

Aracınız hayırlı olsun öncelikle Güle güle binin.Petlas benim memleketimin markası ancak kaliteli değil malesef ki ve de kaliteli üretim yapılabilmesi için biraz daha zaman gerekecek. Ben de memnun değilim fakat kış lastiklerini 3 ay gibi bi zaman aralığında kullandığım için Petlas aldım yol yardımı vb özellikleri yüzünden.

• quote:

https://youtu.be/plqjlvMwMNM bu videonun altında kadjar in döküldüğü tabiri var .İç malzeme de sıkıntı oluyor mu? Bu reno algısını da bir türlü kıramıyor bu tasarımlara rağmen

Ben de çok memnunum kadjardan 10 bin e yaklaştı. Hala ilk günkü gibi Gezdikçe gezesim geliyor araçla

• quote:

Her onune gelen vidyolarin alyina yorum yazabildigi icin cok itibar etmemek lazim bunlara.

• kadjar güzel olmuş ama milletteki o reno kötümserliği yüzünden tutarmı bilmem arkadaşlar arabayı kıyaslarken en dolularını değilde en boşlarını kıyaslayın fiyat ve donanım olarak en boşa kim ne koymuş aracına diye ;) o zaman anlarsınız aralarındaki farkı nissan qq servis ve parça olarak kadjardan daha pahalı ! bunlarıda üzerine koymak gerekir yani bir aracı alırken arkasını önünü herşeyiyle düşünmek lazım ! nissan xtrail alacaktım ama param en boşuna yetiyordu donanımlarına bi baktım adamlar arka park sensörü koymamışlar yani sanayide 100 tl taktırdıgımız arka park sensörü yok ! vazcaydım kızdıgım için ! en boşuna 117 bin verecem arka park sensörü hatta sis farı olmuyacak :) bence bu ülkede araba alınmaz ! kıyaslamaya gelince her arabanın bir diğerine üstünlüğü illaki vardır birinin bi yanı iyidir diğerinin diğer yanı zaten her yönüyle iyi olan bir araç şuan dünyada yok :) yani bi insanın beğeneceği her yönüyle bir araçı kimse üretemez ! anlayana........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zallon -- 22 Mayıs 2016; 14:32:48 >

• Youtubedaki otopark incelemesinde bahsettiği vites etrafından gelen sesler yok galiba sizin araçlarda. And aracı baya bi övmüştü test aracı olduğu için olabilir diyordu . Testlerin hemen hemen hepsini izledim herkes aracı övmüş. Peki neden hala satışlarda aylık 1000 barajını geçemedi. Bi de zam yapıyor liste fiyatına bu ay 2 bin zam geldi.

• Bizdeki 9800 km oldu. Vites çevresinde çıtırtı sesi oluyor doğrudur. Onu engellemek için nemli bez ile düzenli silmek lazım. Ya da ufak tefek detay çözümler ile ses rahatça giderilebilir. Abartılacak , kayda değer ciddi bir sıkıntı değil. Motor çok ekonomik , şanzıman harika. Performans tatminkar. Donanım oldukça yüksek fiyata göre.

Başka bir şey lazım değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Procedür

Youtubedaki otopark incelemesinde bahsettiği vites etrafından gelen sesler yok galiba sizin araçlarda. And aracı baya bi övmüştü test aracı olduğu için olabilir diyordu . Testlerin hemen hemen hepsini izledim herkes aracı övmüş. Peki neden hala satışlarda aylık 1000 barajını geçemedi. Bi de zam yapıyor liste fiyatına bu ay 2 bin zam geldi.

Satış miktarlarına tekrar göz atmanızı tavsiye ederim en çok satılan SUV lar arasında ilk 3 te kadjar şuanda. Piyasadaki alınacak en makul ve kaliteli araç buna emin olabilirsiniz.İlk çıktığı sıralar nadir görüyordum ama artık trafikte 2 3 tane görmeye başladım aracın daha trafikte 8 9 aylık bi geçmişi var seneye bu zamanlar daha fazlalasacaktir buna eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: dedalus4040

quote:

Youtubedaki otopark incelemesinde bahsettiği vites etrafından gelen sesler yok galiba sizin araçlarda. And aracı baya bi övmüştü test aracı olduğu için olabilir diyordu . Testlerin hemen hemen hepsini izledim herkes aracı övmüş. Peki neden hala satışlarda aylık 1000 barajını geçemedi. Bi de zam yapıyor liste fiyatına bu ay 2 bin zam geldi.

Satış miktarlarına tekrar göz atmanızı tavsiye ederim en çok satılan SUV lar arasında ilk 3 te kadjar şuanda. Piyasadaki alınacak en makul ve kaliteli araç buna emin olabilirsiniz.İlk çıktığı sıralar nadir görüyordum ama artık trafikte 2 3 tane görmeye başladım aracın daha trafikte 8 9 aylık bi geçmişi var seneye bu zamanlar daha fazlalasacaktir buna eminim

Satis rakamlari bu sekilde. 1.2 otomatik de gelince siralamada daha da yukselir sanirim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

• Arkadaşlar günaydın.
    Çok çok severek kullandığım aracımı ihtiyaçtan satıyorum ;( ilan linki aşağıda buradan ya da ilan üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
    Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-2015-kadjar-icon-1.5-dci-otomatik-dolu-paket-302930329/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Arkadaşlar günaydın.
    Çok çok severek kullandığım aracımı ihtiyaçtan satıyorum ;( ilan linki aşağıda buradan ya da ilan üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
    Teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-renault-2015-kadjar-icon-1.5-dci-otomatik-dolu-paket-302930329/detay/

Gtechniq C2v3 Liquid Crystal Nano Koruma
    Bunu Nerede uygulattiniz gerçekten faydası oluyor mu tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ciekmete

quote:

quote:

Satis rakamlari bu sekilde. 1.2 otomatik de gelince siralamada daha da yukselir sanirim.

1.2 EDC haziran sonu gibi gelecek diyorlar bulunduğum şehrin bayiisinde dediğiniz gibi daha da artıracaktır

• quote:

quote:

quote:

quote:

1.2 EDC haziran sonu gibi gelecek diyorlar bulunduğum şehrin bayiisinde dediğiniz gibi daha da artıracaktır

Haziran sonu mu

Yav yıl sonu demişlerdi en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

quote:

quote:

quote:

Haziran sonu mu

Yav yıl sonu demişlerdi en son.

burada yıl sonu dediler bayii de haziran sonu dedi

• Herkese merhaba.

2 yıllık subaru XV kullanıcısıyım ve aracımı değiştirmeyi düşünüyorum.
    Aracımdan çok memnun olmama rağmen yakıt tüketiminden dolayı değiştirmek istiyorum.
    Aracı satın aldığım zamana göre yıllık yaptığım km 2 katına çıktı.
    2 yıl önce qashqai almak üzereyken malzeme kalitesi ve yüksek fiyatından dolayı XV'yi satın almıştım.
    Forumu uzun süredir takip ediyorum ve araç hakkında yardımlarınıza ihtiyacım olacak.
    Renault'a karşı olan ön yargımı yıkmak çok zor oldu,hatta önceden asla renault araç almam sözünü bile yedim
    Kadjar yakıt konusunda sanırım sınıfındaki en ekonomik araç,bu konuda herhangi bir şüphem yok.
    En çok merak ettiğim konu ise aracın yol tutuşu,viraj performansı ve yüksek hızlarda güven verip vermiyor olması.
    Kadjarın donanım olarak XV'ye göre artı ve eksileri var,bunları kabul etmiş durumdayım.

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkpli

Herkese merhaba.

2 yıllık subaru XV kullanıcısıyım ve aracımı değiştirmeyi düşünüyorum.
    Aracımdan çok memnun olmama rağmen yakıt tüketiminden dolayı değiştirmek istiyorum.
    Aracı satın aldığım zamana göre yıllık yaptığım km 2 katına çıktı.
    2 yıl önce qashqai almak üzereyken malzeme kalitesi ve yüksek fiyatından dolayı XV'yi satın almıştım.
    Forumu uzun süredir takip ediyorum ve araç hakkında yardımlarınıza ihtiyacım olacak.
    Renault'a karşı olan ön yargımı yıkmak çok zor oldu,hatta önceden asla renault araç almam sözünü bile yedim
    Kadjar yakıt konusunda sanırım sınıfındaki en ekonomik araç,bu konuda herhangi bir şüphem yok.
    En çok merak ettiğim konu ise aracın yol tutuşu,viraj performansı ve yüksek hızlarda güven verip vermiyor olması.
    Kadjarın donanım olarak XV'ye göre artı ve eksileri var,bunları kabul etmiş durumdayım.

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar öncelikle şunu belirtmek isterim ben de ilk kez Renault kullanıyorum. Daha önce Renault kelimesi geçtiği anda yüzünü burusturan bir insandım. Sizin gibi önyargilarimi kırıp aldım aracımı
    Öncelikle yakıt konusunda sizi inanılmaz memnun edecektir.bundan önceki aracı benzinliydi 9 lt 10 lt yakıt tüketimim yarı yarıya düşünce afalladım bunu yaşayacaksınız mesela
    Kadjar sınıfındaki en kaliteli ekonomik araç diyebilirim size tam manasıyla
    Aracımı 9000 km dir kullanıyorum. Çoğunlukla uzun yolda kullanıyorum denilebilir Kırşehir-Sivas Kırşehir-Düzce istikametinde yılda en az 4 5 kez gidip geliyorum.(200 km ve altı gidip geldiğim mesafeleri katmiyorum dahi) araç yola güzel oturuyor o konuda hiç sıkıntı yaşamasınız rüzgarlı havalarda biraz sallantı oluyor o da yüksek olmasından dolayı elbette. Araç konforlu yormuyor ben gidip geliyorum hani ardından tekrar gidip gelsem aynı yolu o dirayete sahip olacak kadar az yorgun oluyorum. Ses yalıtımı güzel yol sesini öyle fazla almıyor içine fakat ben yalıtım yaptırdım en asgari seviyede suan yol sesi. Bakımları her 20 bin km de mesela en güzel yönlerinden biri. Yüksek hız sevmiyorum fakat Türkiye şartlarında 130 140 da gayet güvenli bir araç. Deneme amacıyla 170 lere de çıktım fakat öyle ürkütücü bir güvensizliği yok aracın. Sonuçta euro NCAP ten 5 yıldızlı bir araç. Ben aracımı gerçekten çok seviyorum. Düşünürseniz sizi de aramızda görmek isteriz saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedalus4040 -- 24 Mayıs 2016; 14:16:20 >

• Samimi cevaplarınız için teşekkür ederim.

Cumartesi günü Bursa Mais'e gidip bir test sürüşü yapmak istiyorum.
    Renk olarak genelde koyu renkleri seviyorum,özellikle bu tip yüksek araçlarda daha şık duruyor ama memleketimin tozu ve çamurundan sanırım tercihim sedefli beyaz olacak.
    Araç için son zamanda fiyat almış olan arkadaşlar burada paylaşabilirlerse çok faydalı olacak.XV'yi forum sayesinde oldukça iyi bir fiyata satın almıştım.
    Icon 1.5 dCi EDC 110 bg+Panorama Paketi+Stepne+Metalik Boya;almayı düşündüğüm seçenek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkpli

Samimi cevaplarınız için teşekkür ederim.

Cumartesi günü Bursa Mais'e gidip bir test sürüşü yapmak istiyorum.
    Renk olarak genelde koyu renkleri seviyorum,özellikle bu tip yüksek araçlarda daha şık duruyor ama memleketimin tozu ve çamurundan sanırım tercihim sedefli beyaz olacak.
    Araç için son zamanda fiyat almış olan arkadaşlar burada paylaşabilirlerse çok faydalı olacak.XV'yi forum sayesinde oldukça iyi bir fiyata satın almıştım.
    Icon 1.5 dCi EDC 110 bg+Panorama Paketi+Stepne+Metalik Boya;almayı düşündüğüm seçenek.

Umarim yardimci olabiliriz size bu konuda benim aracım da sedefli beyaz eğer çok titizseniz mutlaka açık renkler tercih edin daha rahat edersiniz ufak bi hatirlatma yapmak isterim eski yazılanlarda da okumussunuzdur 17 inç jant seçimi konforunu biraz daha artıracaktır öyle ahim sahim bir fark yok aralarinda ama 17 daha rahat fakat 19 inç daha sportif duruyor ve Aracı daha heybetli gösteriyor. Belirttigim gibi aracı aldıktan sonra yalıtım da yaptirirsaniz eğer gerçekten çok memnun kalacaksınız merak ettiğiniz herhangi başka bir durum olursa yardimci olmak isteriz aklınıza takılan herhangi bir konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedalus4040 -- 24 Mayıs 2016; 17:14:28 >

• dedalus4040 kullanıcısına yanıt
    Yalıtımı nasıl yaptırdınız? Tekerlerin üstüne mi yoksa alt tarafın tamami mi? Ve ne kadara mal oldu..paylaşırsanız çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 24 Mayıs 2016; 17:59:35 >
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.