Şimdi Ara

Yeni Renault Fluence 2011 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
17.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Şuanki renolar bence çok kötü tip olarak .

Kötü olduğu için mi çok tercih ediliyor?B segmenti ve C segmenti otomobilde sınıflarında en çok satan marka.
  • arkadaşlar sorum olacka fluence nin kliması çokmu zayıf yoksa banamı öyle geliyor?
    makam aracı olarak fluence kullanıyoruz klimayı kademe 2 ye getiriyorum hiç soğuk havayı hissetmiyorum(bu arada mersindeyiz o yüzden klima şart oluyor gün içi)
    butonu en sona getiriyorum o şekilde soğutuyor oda ses olarak kafa ağrıtıyor ben hiç memnun kalmadım bu durumdan acaba arabadamı sorun var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flood01

arkadaşlar sorum olacka fluence nin kliması çokmu zayıf yoksa banamı öyle geliyor?
    makam aracı olarak fluence kullanıyoruz klimayı kademe 2 ye getiriyorum hiç soğuk havayı hissetmiyorum(bu arada mersindeyiz o yüzden klima şart oluyor gün içi)
    butonu en sona getiriyorum o şekilde soğutuyor oda ses olarak kafa ağrıtıyor ben hiç memnun kalmadım bu durumdan acaba arabadamı sorun var?
  • Megane II çok daha karizmatik ve modern çizgiye sahip gibi bu araç ne olmuş yani gerçekten çok iğrenç bir tasarım sonra sybol vs.. modellerin tipleri bozulmuş iyice türkiyede üretiyorsun diye bu kadar iğrenç olmalımı türkiyede üretilen araçlar iğrenç olmasına rağmen bu kadar çokmu satar arkadaş zaten arabadan anlamayız türkiyede üretiliyor diye bu kadar çok satmış o zaman türkiyede 2011 model doğan yapsınlar eğer satış rekorları kırmazsa arap olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

valla beyler açık konuşalım bende renecuyum ama bu fluance araba değil ben size söyliyim megane sedan buna 10 basar

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

quote:

Orijinalden alıntı: sparhawkisme

Mevcut Fluence vs. yeni Fluence

Yeni Renault Fluence 2011

İşte şimdi olmuş En azından daha albenili olmuş satışları canlandırır fluence zor gidiyordu.İyi olmuş..Resimler içinde teşekkürler bu siteyi bu yüzden çok seviyorum anında yeniliklerden haberdar oluyosun arkadaşlar sağolsun

Orta havalandırmaya da açma kapama koymuşlar gibi hatayı düzeltmişler

bu da bir an saab’ı anımsattı. özellikle farlar ve ön cephe.

hatta anımsatmak teğet bir benzetme olur, bildiğiniz intihal.

• Konu hortlamış ama neden
  • Piyasada yeni kasa araclardan en cok gozume carpan araç fluence ama en az o konusulmus forumda. Sadece 3 sayfa. Bana garip geldi. Demekki forumda bir aracin cok konusuluyor olmasi piyasanin nabzini gostermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TcpIp -- 20 Şubat 2012; 22:33:55 >
  • eskisine oranla çok daha iyi olmuş bence

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=px-IkATXLqg
  • arkadaşlar bugun fuarda gördüm ne yukarıdaki resimlerle nede benden önceki video paylaşan arkadaşın linkindeki ile aynı değil daha güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrisimsek -- 2 Kasım 2012; 21:00:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrisimsek

arkadaşlar bugun fuarda gördüm ne yukarıdaki resimlerle nede benden önceki video paylaşan arkadaşın linkindeki ile aynı değil daha güzel olmuş

hocam hakikaten güzel olmuş bu arabalar.ayrıca aracın yanındaki bayanda iyiymiş

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.